Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Estere mindig kevesebb a...

Estere mindig kevesebb a tejem ez igy normalis?

Figyelt kérdés
Fiam 3 hetes, szopizik rendesen igeny szerint. reggelre mindig teli vannak a cicieim, feszulnek, de estere olyan mintha teljesen kiurulne a napkozbeni szopiktol, majd reggelre megint teli lesznek. Amugy szerintem nem marad ehes, mert ejjel nagyon jol alszik csak 2x kel. Lehet hogy nincs annyi tej de laktatobb estere?
2011. máj. 12. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van, meg is válaszoltad a kérdésed! Az esti tej mindig laktatóbb, nem is kell, hogy feszüljön a cicid. Ez természetes, nagyon boldog babázást neked, a kisfiadnak pedig sok tejet!
2011. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod!Akkor megnyugodtam, ez igy rendben van. Csak aggodtam hogy esetleg valamit nem jol csinalok es nincs eleg tejem estere.
2011. máj. 12. 22:59
 3/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Nekem is így volt, amíg szoptattam. Reggelre feszült mint a fene, estére meg nem...
2011. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is igy van, hogy reggelre mar azik a pizsomam, estere meg olyan mintha epp felig lenne. Nekem is 3 hetes a fiam. :)
2011. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!