Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislányom 3 hetes. Pár...

A kislányom 3 hetes. Pár napja nagyon hasfájós lett. Lehetséges, valamit én eszek ami ezt okozza? Esetleg vigyem gyerekorvoshoz?

Figyelt kérdés

Mikor el kezd szopizni,rá 5percre szinte felsikít,annyira megfájdul a hasa.Mitöl lehetséges ez??

Próbáltam maszírozni,tornáztatni,van sab simplex szirupunk,és lefax.De úgy tünik,hogy nem használ.ma már itattam vele anizs,kömény teát is.


2008. febr. 17. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért hasfájósak a babák, mert még nagyon fejletlen az emésztőrendszerük, nekem azt mondta a doki, hogy kb. 6 hét kell születés után, hogy rendesen kifejlődjön minden. Az is tetézheti a bajt, hogy mohón szopizik, és rengeteg levegőt nyel. Mindenképpen nézze meg a gyerekorvos, én sokáig böfiztettem minden szopi után, és gyakran tettem hasra. Sok sikert!

2008. febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ez már nem szimpla hasfájás, hiszen azt írtad, hogy 5 perc alatt annyira megfájdul a hasa, hogy borzalom. Próbálj egy napig nagyon diétázni, hogy nem eszel semmi puffasztót, csak mondjuk húslevest répával (durván hangzik egész napra), meg nem iszol mást, csak teát vagy vizet, akkor bitzosan kiderül, hogy azzal van-e baj, amit eszel, vagy nem. Ha még így is fáj a hasikája minden szoptatásnál, akkor nem azzal van a baj, amit eszel.
2008. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
probáld kiiktatni az étrendedből a magas hisztamin (paradicsom,alma stb..)tartalmú ételeket, és az olyanokat amelyek allergiát okozhatnak(mogyoró, borsó,tej stb..), az is okozhatj a hasfáját picuroknál..
2008. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!