Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák hogyan...

Szoptatós anyukák hogyan öltözködtök? A szoptatós melltartóra mit vesztek fel?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy már több szoptatós melltartót vásároltam de mindegyiknek olyan nagy a mellrésze hogy egy normális nyári felsőt nem tudok felvenni, mert vagy kilóg alóla, vagy a melltartó pántja túl széles,stb.... Ti hogyan oldjátok meg ezeket a problémákat?
2011. máj. 22. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm... Én vagy szoptatós pólót veszek fölé - de most, hogy meleg van, inkább ujjatlan pólót, trikószerűt, annak csak letolom a pántját és már akciózhatunk is. Nekem összesen 2 melltartóm van, H&M-es, de nem lóg ki semmiből. Hogyha szűkebb, sztreccses pólót veszek fel, az alá már nem is veszek melltartót ( ha szoptatok, csak beragasztok egy MAM-os hajszálvékony melltartóbetétet és váltom a két mellem között, hogy ne csöppenjen el a tej)
2011. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ezért hagytam abba a szoptatós melltartók viselését és vettem fel a normális melltartóimat, azokban is tudtam szoptatni, mondjuk kevésbé praktikus, mert kissé rongáltam a szép csipkés kosár részt, ahogy felgyűrtem, de már nagyon zavart, hogy egy normális felsőt nem tudtam felvenni jó időben. Ráadásul én kicsit párnázott kosarú melltartót hordok, mert nincsenek nagy melleim és így a melltartó betét sem ütött át a pólókon.
2011. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon ritkán alakul úgy, hogy máshol szoptatnék, így itthon nem hordok melltartót, utcára meg nem szoptatósat (olyanom nincs is), hanem egy merevítő nélkülit, aminek a kosár részét amortizálom én is. De nagyon szenvedek a melegben, mert régen sose hordtam melltartót, most meg 3 számmal nagyobb lett (A-ról D...), s hát muszáj nem csak a tej miatt... ja és a felsőim 98%-a tavaly a hasam miatt nem jött rám, idén meg a cicim miatt nem :)
2011. máj. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!