Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az SNS szoptanít készülékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Csak olvastam róla, jókat! Miért érdekel, azt lehet tudni? Speciális helyzetekben van csak rá szükség...
2008. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én, a második babámnál használtam, sajnos az elsőnél még nem tudtam, hogy létezik. Egy szuper találmány, és mindenképpen ajánlom azoknak, akiknek későn indul meg a teje, vagy nem elég! Nem nagy befektetés, újonnan kb. 10.000,- Ft, használtan lehet féláron is kapni, elromlani nem tud, hiszen alapvető fizikai törvényen alapuló kis készülék. Könnyű használni, csak arra kell figyelni, hogy jól rá legyen csavarva a teteje, minden a helyén legyen, jól illeszkedjen. A tetőn lévő redőkbe kell beakasztani a kis csövecskét, mert különben elkezd folyni. Amikor már a baba bekapta, akkor egy idő után már csak akkor jön belőle, ha szívja. Nemcsak hogy a tejtermelést fokozza, hanem a cumisüveget is elfelejtheted, és így nem szokik rá, ami nagyon fontos, ha szoptatni akarsz, ameddig csak van tejed. A kórházakban egyáltalán nem reklámozzák, pedig én a helyükben árulnám is, mert sajnos nem mindenkinek van annyi teje, mint ami kellene, és ez a legjobb megoldás arra, hogy ne szokjon el a gyerek a szopástól.Csak ajánlani tudom!

2011. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!