Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám 2 hónaposan 5670gr...

Babám 2 hónaposan 5670gr volt,3 hónaposan most 5960gr. Nem kevés ez a gyarapodás? A gyerekorvos nem mondott rá semmit, de én aggódom. Honnan tudjam, hogy már nem elég neki a tejem?

Figyelt kérdés
Néha sír evés után, mikor elveszem tőle a mellett, de ezt akkor szoktam tenni, amikor már majd elalszik a cicin és nyelni sem nagyon nyel. Vagy azért nem nyel, mert nincs benne tej? de utána bírja gond nélkül 3 óráig, míg újra ehet.
2009. márc. 19. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a babám (fiú) 2 hónaposan 6100gr, 3 hónaposan most 6600, tehát 500 gr-ot hízott, de a doki azt mondta elég.

Nálunk ugyanez a sírós nyámmogós jelenet van a végén, de akkor már nem az éhség miatt sír,hanem mert túl fáradt mindenhez, a legjobb lenne , ha aludna, de mi általában felébredünk teljesen, aztán már nem kell hami csak 3 -4 óra múlva.

Sajnos most nálunk 4-5 naponta van kaki, most ez volt már az 5. nap és semmi, de gondolom felhasználja az energiát, ha holnap sem lesz semmi, akkor doki, ez az ilyen evések miatt lehet amit te is írsz, de nincs nálatok ilyen?

2009. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonló cipőben járunk, nálunk is nagyon ritka a széklet, csak 7-8 naponta van, a kúp meg sem hatja. én már ezen nem stresszelek, mert a 8. napon is lágy a széklete,és jön magától.Hosszra egyébként nőtt a babám, de a súlya aggaszt. Az első hetekben nagyon szépen gyarapodott, most meg szinte stagnál.
2009. márc. 19. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ugyanez a story, szerintem nincs gond elvégre mi a 64 cm-hez vagyunk 6600, ez arányos és ha már jó a kedélye, gondolom rend van .

Ha neked is jó kedvű a babád, akkor ne aggódj.

2009. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő úgy mondta, hogy a havi 600 gr a normális súlygyarapodás, de a 400 gr a minimum.

Egyébként nálunk is ugyanez a "kaki-helyzet".

2009. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!