Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A baba hany hetes koraban...

A baba hany hetes koraban csokken le a fel oras szopi ido mondjuk tiz percre? Kinel hogy volt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan már nem emlékszek, de kb. 3 hónaposan már rövidebb ideig eszik.
2011. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ma tölti be a két hónapos kort, már legalább két hete kb. 5-10 perc az evés ideje. Eleinte megijedtem, hogy nem eszik eleget, de minden rendben, csak gyorsabb lett. Azért ez egyén függő dolog. A középső gyerekem, a kisfiam mindig is cici függő volt. Ő képes volt 8 hónaposan is félórát szopizni mellenként.
2011. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam már 2 hónaposan is meglepően gyors volt. Most 3 hónapos, kb. 5-8 perc, amíg igazából eszik, a többi már játszás, incselkedés, nassolás... (de hagyom)
2011. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónaposan,mikor elkezdtük a hozzátáplálást.
2011. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan 5-10 percre csökkent a 25-30 percről, most 8 hónaposan van, hogy 3-4 percet szopizik...persze már eszik mást is.
2011. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem tartott fél óráig az evés. Tíz perc bőven elég volt rá születésétől fogva. Ennyi idő alatt simán jóllakik egy baba, nincs értelme tovább próbálkozni vele, mert azzal nem a fejlődését segíted, hanem kialakítod nála azt, hogy nagyobb korában is csak húzza majd a kajaidőt.
2011. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, durván a második hónaptól begyorsul majd! Az igazi 10 perces a harmadiktól, de kell az idő, a szopi nem csak az evésről szól, hanem a bújásról is anyával!Most kicsit nehéz, de még fog hiányozni ez a bennsőséges együttlét!


(mindkét lányom levegőnyelő volt, attól meg nem tudtak enni tovább, amíg ki nem jött, de marha nehezen jött ki, mindkettővel durván 1 órán át "szenvedtünk és sírtunk", és nem kell az idézőjel sem)

2011. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tulajdonképpen mindegy, mert ez nem időre megy. Van amelyik baba cumizik még evés után rajta, de azt érzed, hogy nem szívja a tejet. Aztán ezt Te döntöd el, hogy ezt hagyod vagy ilyenkor leválasztod. Én mindig addig szoptattam, míg magától elengedte, de nekünk meg a túl rövid ám sűrű szopi volt a gond, eleinte hamar elfáradt. De a hónapról hónapra ügyesednek, és a 3iktól már igazi mesterek ám :)
2011. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!