Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek Rubint Réka...

Szerintetek Rubint Réka szoptat még ilyen életmód mellett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
A hírekkel ellentétben, egyiket sem szoptatta...
2011. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%
Első: ezt honnan veszed? Én évek óta járok Rékához tornázni, és bizony szoptatta/szoptatja a gyerkőceit.
2011. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, ha szoptat hogy csinálja, de akkor adjon tippet nekem is, mert én vigyázok mindenre, az előírtak szerint, és mégis szenvedünk a szopival.

Előző: ha látod,kérdezd már meg tőle, mi a titka, és írd meg nekünk. tényleg érdekelne.

2011. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
1. vagyok. Nem is olyan régen, szülése után találkoztam vele az egyik patikában amint 3 doboz tápszert vásárolt teljes természetességgel. Még el is csevegtek a patikussal, hogy a többi gyereke is ezt ette pár napos korától kezdve. Azért írtam, hogy a hírekkel ellentétben, mert az van beállítva, hogy szoptat, mivel sokan támadták emiatt. Ezzel megnyugtatta a népet, jó színben maradhat a címlapokon.
2011. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem valamennyit szoptat de hogy nem csak azt adja /adta nekik baba korukban az is biztos. Nincs ezzel baj, csak akkor vállalná fel....
2011. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%

felvállalta...nem olyan régen olvastam egy blogot tőle,talán még az első gyerkőccel,és ott leírta azt a szenvedést,amit átéltek a szoptatás miatt...(ami elég ismerős nekem is),és hogy végül úgy kellett döntsön,hogy tápszer...

Egyébként meg,ahhoz,hogy ki mit ad a gyerekének,mit lát jónak,senkinek semmi köze, a tápszeren is felnőtt már rengeteg egészséges gyerek...Nagyon utálom,ha valakit az alapján ítélnek meg pl,hogy 1-es tápszert vesz a patikában...

2011. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
54%
Szilikonnal nehéz lehet szoptatni..
2011. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Hát akkor ennyit arról,hogy ilyen szintű sportolás mellett lehet szoptatni.Kicsit csodálkoztam volna...Hiszen azért pihenésre is szükség van,Réka pedig még a babakocsi mellett is tornázik.Hát egészségére...Maradjunk annyiban,hogy nem ez a hosszú szoptatás titka.
2011. jún. 11. 14:04
 9/39 anonim ***** válasza:
15%

Szilikonnal egyáltalán nem nehéz szoptatni.


Egyébként meg ne hasonlítsátok össze a saját tunya életetekkel és testetekkel az övét. Évek óta folyamatosan edz, neki ez az alap, pontosan úgy, mint nektek a sok pihi és víz, meg nyugi és kiszolgálószemélyzet a szent szoptatásotokhoz. Mert a fenti kritériumok nélkül szerintetek nem is lehet szoptatni. Ellustult, kényelmes, városi libák, pfff. 100 éve ükanyáitok kapáltak a földeken és mégis szoptattak. Mit kell ezt túlmisztifikálni?

2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó! Azért ez kicsit dúrva volt! Én szoptatok és tornázok ezerrel, de mégsem szólom le azokat, akik adnak tápszert a picinek. Megértem, hogy van olyan, aki ha a feje tetejére áll, akkor sem tud annyi anyatejet adni a picinek, amennyit kellene. Én szerencsés vagyok heti több órás edzés sem befolyásolja a tej mennyiségét. Már 4 hónapja kizárólag anyatejet kap a kislányom.
2011. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!