Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ilyet vennétek szülés utánra...

Ilyet vennétek szülés utánra szoptatáshoz?

Figyelt kérdés

[link]


2.baba, de ő téli volt, most augusztusban szülök...mindenkép valami trikóban gondolkozom a kórházba is meg itthonra is alváshoz, mivel nagyon meleg lesz...

Persze napközben felöltöznék de estéra és a kórházba jó nem?


Ez elég praktikusnak tűnik, igaz drága is...esetleg olcsóbb variációban tudtok?

ebbe elég lenne a melltartóbetét és nem kell +melltartó is


Vagy vegyek egyszerű trikókat, mai dekoltált(hogy könnyen lehúzhassam a cici alá)+ melltartó?...


(melltartó kell mindenkép, nem bírom ha lóg..)


2011. jún. 12. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebben a csipkésben lennél a kórházban? Szerintem inkább vegyél szoptatós melltartót+ valami csini hálóinget, otthonra meg pólót. Elöl gombosat. Ez rádfeszül, bele fogsz sülni a melegben.
2011. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem tudom madelának is van ilyesmi szoptatós topja, gondoltam kényelmes és praktikus


nehogy azt hidd a csipke miatt tetszik, vagy divatozni akarnék...de sztem kényelmesebb mint a melltartó+hálóing, amiben tényleg megsülök

2011. jún. 12. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó, de jó szerintem a sima újjatlan top is (spagettipántos), én abban vagyok itthon egész nap, és alvásra is kényelmes- és picit olcsóbb is..:-)

Jeans clubban vettem jó párat még terhesen pár száz forintért!

2011. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen aggályom van ezzel a "trikóval" kapcsolatban, az pedig a háta, ahol egyértelműen látszik, hogy ez alapjaiban véve fehérnemű.


Kb mint a melltartó + bugyi kombináció. Ha te abban is szívesen lennél a kórházban, akkor nyugodtan vedd fel ezt is.


Amúgy nagyon jó és praktikus dolognak találom és az ára sem olyan eget rengető. A szoptatás illetve anyaság nem zárja ki, hogy csini és nőies legyél. :)

2011. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xStefix ***** válasza:

1: Kórházban:

Nálunk a kh-ban (vidék) mindenképp hálóingben kellett lenni, mert így tudnak a legkönnyebben megvizsgálni szülés után. Ami ugye naponta min. 1x esedékes; vizit alatt pedig nincs idő vetkőzni, nem nagyon szeretik. Csak felhajtod és mehet is. Ugyanígy a wc-n is, nekem könnyebb volt, mint nadrágot húzogatni.

Plusz, ha netán csaszis lennél, nem biztos, hogy kényelmes lenne a derékpánt a vágás körül...

Szóval a kétrészes pizsiszerű ruhák szerintem nem olyan praktikusak, inkább a hálóing. Vegyél akkor egy pántos, vékony, mélyen dekoltáltat, ha már mindenképp.

- Ha gondolod, kérdezz rá erre a te kh-dban is, ott mi a szokás, mit kérnek; mégha pár napról is van csak szó.


2: Otthonra:

Ha beválik a hálóing, akkor azt is hordhatod, ha meg inkább kétrészes, akkor bőven jó egy rövidnaci (én ffi alsógatyát hordtam, tök kényelmes) meg egy kivágott top. Sőt, én még télen is top + zipzáras kardigánban szoptattam, így fáztam legkevésbé.

2011. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

masodik baba mint irtam,es utalom a haloinget

raadasul nalunk a vizit annyi volt,hogy megkerdeztek minden ok e es kesz :))) egyszer sem kellett vetkoznom,csak utolso nap a varratszedesnel...


kene olyan top amit a jeansclubos csajszi irt csak olyan ami lecsatolhato pantu :))


amugy en is nagy jeansclubos vagyok,epp a heten voltunk,de nem volt ilyen spagettipantos :)) kinaiba vettem anno,na az annyit is ert

2011. jún. 12. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:

ha ez szoptatós cucc, miért terhes, nagypocakos nővel reklámozzák? :D

amikor én szültem, nem lehetett másba lenni, csak hálóingbe, a vizitnél veszekedtek az orvosok, ha nem abban volt valaki (Gyöngyös) - egyszerű, szellős, elöl kigombolós, szoptatáshoz kényelmes hálóingeket vigyél szerintem - én melltartó nélkül hordtam (bugyit meg nem engedtek hordani)

2011. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amúgy én is utálom a hálóinget, sose hordok, de azt a 3 napot ki lehet bírni benne a kórházban
2011. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xStefix ***** válasza:
Hát én azért magamban szomorkodom kicsit, amiért ennyi csak a vizit. :(
2011. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!