Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő után apadt el a...

Mennyi idő után apadt el a tejetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, miután abbahagytátok a szoptatást, mennyi idő kellett, hogy már ne fájjon, csomósodjon?
2011. jún. 13. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Első lányom magát választotta el, ott semmi csomósodás nem volt.

Másodikat én választottam el 21 hónaposan, akkor még napi 8-10x szopott.

Fejtem, hogy ne csomósodjon, de mindig csak épp annyit, amennyi ahhoz kellett, hogy jól érezzem magam. Másfél hónap után tettem el a fejőgépet.

2011. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb 1 hónapja választottam el a fiamat (2 éves) de ha megnyomom még mindig van benne tej - de nem csomósodott, nem feszült, nem fejtem - kicsit fájt az első pár napban, de már nem, pedig elég sok tejem volt
2011. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap volt mire elapadt,de csak gyógyszer segítségével.Havi szinten 30 litert vittek el az anyatejgyűjtőbe.16 hónapig csináltam.Most 1 hete már nem fejek.

Szörnyű volt,mire elapadt!

2011. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt a fiam, amikor abbahagytuk, én tettem meg a végső lépést, de azért, mert láttam rajta, hogy már nem nagyon érdekli. Szerintem nem is nagyon volt már benne. Pár napig estére feszült egy kicsit, akkor pár cseppet kinyomtam belőle, de ez is elmúlt. Nem fájt, nem csomósodott.
2011. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem egyelőre még nagyon fáj, de csak 3 nap telt el, borogatom, fejem, szedek homeós bogyót, remélem túl leszek rajta hamar!
2011. jún. 14. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:

21:40-es vagyok!


Borogatni borogasd,de nekem azt mondta az orvosom,hogy a homeopátiás bogyók semmit nem érnek,ezért írta fel a Bromocriptint.

Borzasztóan tud fájni tudom!

2011. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!