Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak ha sok az...

Mit csináljak ha sok az anyatejem és nincs akinek adhatnám?

Figyelt kérdés
Megvannak a vizsgálataim, és van felesleges tejem.Mit tegyek?
2011. jún. 14. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Öntsd a lefolyóba.Bocs ,de nekem ezt kellett tennem,kutyának sem kellett.
2011. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A védőnővel beszéltél? Esetleg ő tud valakit ajánlani, akinek hasonló korú babája van és kevés a teje, venne... Az orvosnál is érdeklődhetsz... Tőlem így hordták anno, így van (volt) a fiamnak tejtestvére:)

Gondolom, a gyűjtő messze van, így azt nem is javaslom..

2011. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jelezd a védőnődnek, hátha tejgyüjtő állomáson szükség van rá más anyukáknak. Ha tud segíteni, akkor mindenképp kapsz eszközöket hozzá, tároló edényt stb. mennyire sok? Ha lefejed, mennyi lesz kb? Mennyi idős a baba?

Én, amikor sok volt, kis üvegeket kisterilizáltam, abba raktam felcimkézve a mélyhűtőbe. Így ha épp valamiért nem tudtam szoptatni, akkor abból kapott a babám.

2011. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj több fórumra hogy van anyatejed, tuti lesz vevőd!Én falun lakom, mégis tőlem 20km-re vitték a tejem egy babucinak!Én teszveszen hírdettem!
2011. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jelentkezel a heimpál kórház tejgyüjtő állomáson ők meg tudják mondani hogy mint tudják elvinni. S 1800ft ot adnak literért ami nem rossz.. S ha olyan helyen laksz akkor szerintem ki is mennek érte.. Asszem heti 3szor.
2011. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én leadtam s jöttek érte heti 3-szor.Havi szinten 30 litert vittek.2 hónapja befejeztem,mert már a kisfiam 16 hónapos lett s cseppet sem apadt.Így a nőgyógyászom gyógyszerrel elapasztotta,most másfél hete már nem fejek.

Hát havi 40 000-ret kerestem vele.Nem jött rosszul 4 gyerek mellett.

2011. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyatejgyűjtő állomás, bizony ám.
2011. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vidéki kisfaluba sajnos ilyen állomás nincs, a fővárostól messze lakunk.Megpróbálom a tesz-veszen.A környékben nincs aki vinné, már a védőnő minden követ megmozgatott, de nem kellett senkinek.Köszi a tanácsokat!
2011. jún. 15. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a déli határnál lakom, és legközelebb 160km.re kecskeméten vették volna át tőlem, és bizony nemjönnek ki érte! Én a babaszoba.hu-n hírdettem! A közeli faluból átjött egy csajszi hetente érte, és mivel nem a tb-n keresztül adtam el, így minimális 500ft/ literáron odaadtam neki!Így mindenki jóljárt!
2011. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!