Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van ez a szoptatások alatt?

Miért van ez a szoptatások alatt?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hetes.Az a problémám,hogy amikor szopizik,elég sűrűn,amikor a cicire rakom olyan mintha elfelejtett volna szopni és 1-2 percig küszködünk azzal hogy elkezdje szívni.Ez még nappal nem is lenne olyan vészes de az éjszakai szoptatás az nagyon nehezen megy.Én úgy veszem észre,hogy nagyon lusta pont ezért van az hogy szinte mindig cicin van ha nem alszik épp,mert alig dolgozik a cicimen...Már azon is gondolkodtam,hogy esetleg az éjszakai szopást kiváltom tápszerre a tejem meg lefejem.Éjszaka úgy érzem még a tejem is kevesebb nyelni sem nagyon hallom...szerintetek?miért lehet ez vagy mit csinálok rosszul?
2011. jún. 22. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia tápszert semmi képen


nem felejtett el ő szopizni csak kell egy kis idő amig megszokjátok egymást, nem lesz semmi gond adj neki pár napot


amúgy minden gyermek ilyen az elején.


az éjszakázást meg meg leeht szokni nekem mind a három csemetém 10-12 alkalommal volt fennt éjszaka és még élek :D

2011. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak fura nekem,mert a kisfiammal nem volt ilyen gondom.Nem is az éjszakázással van probléma mert az nem esik nehezemre,csak olyan rossz hogy keresi a cicit mikor ott van elötte aztán bekapja és elkezd sírni mintha várná hogy magától menjen a tejci..de biztos igazad van és rendbe jön ez a dolog is.
2011. jún. 22. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki is bele kell ám jönnie! Különben a tápszert gyorsan feljetsd el, ha szoptatni szeretnél! Pont at éjjeli szopizások serkentik legjobban a tejtermelést! Nincs nagyon tele a melled, mikor cicire kerül a baba? Akkor szoktak így csinálni... Lehet, hogy nagyon éhes és túl "ideges"... Kapkod, nehezen talál rá, majd a túltelt mellen nehéz bekapni a bimbót. Tanácsom: fejj ki szopi előtt egy keveset, hogy könnyebben be tudja kapni a pici! Ne félj, ettől még bőven jól fog lakni, az a néhány mili nem fog hiányozni :) Gratulálok a picihez!
2011. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Először nekünk is negyed óra volt, hogy a fiam rájött, miért dugom a szájába a cicit. Aztán rájöttünk, hogy hónaljtartásból könnyebb neki, 2 hét után már mindegy volt, hogyan, csak cici legyen! :)
2011. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!