Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudod hogy mennyibe kerül a...

Tudod hogy mennyibe kerül a tescos breath pump's care mellszívó?

Figyelt kérdés
Aki esetleg járt mostanában a tescoba vagy most megy megnézné nekem .Köszönöm.
2011. jún. 25. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


sajna pontos árat nem tudok, de 2000 körül van, ez megragadt, mert hogy olyan olcsó, ahhoz képest, hogy pumpás.

Ha délután megyek, még érdekes a kérdés? Megnézzem?

2011. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen nagyon hálás lennék,köszönöm,
2011. jún. 26. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


megpróbáltam megnézni... az egész babaosztályt rendezik, így a polcokon nem volt semmi. de a címkék még ott voltak, a tesos kézi mellszívóra 1922 volt írva, gondolom hogy ez az, mert én is kb 2000-re emlékeztem.

Te próbáltad már? Olyan gyanúsan olcsó... Bár ha 3at kell venni, még akkor is olcsóbb, mint az avent :)

2011. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.nem csak találtam egyet a vaterán csak kipróbálták de 2500 ft+pk kicsit igy sokalltam és gondoltam megnézetem valakivel a valós árat is.köszönöm.
2011. jún. 26. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)

Hát nem tudom, akkor ők mennyiért vehették, vagy mennyit szándékoztak nyerni az ügyön? De be tudod szerezni tescoból egyébként?

2011. jún. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen betudom csak nem szertttem volna ezért is bemenni hogy megnézzem és 2 hét múlva hogy megvegyem:)
2011. jún. 27. 08:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól van :)


Esetleg ha kipróbáltad, írsz majd hogy milyen? Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ha negyed annyiból is elő tudják állítani, akkor az avent mért olyan drága. De gyanús, hogy csak a márkanév... :)

2011. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!