Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik márkájú melltartóbetét jó?

Melyik márkájú melltartóbetét jó?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik, ebből nem tudnak rosszat gyártani. Én Rossmannosat hasznáétam, jó volt.
2008. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik átázik:))
2008. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Hello!


Nekem a Chicco vált be legjobban, de a Fixies sem rossz. Fresia-t ne vegyél, mert szétmálik és rátapad a mellre.

2008. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A DM-es Babylove olcsó és nekem nagyon jó volt.
2008. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Canpol Babies vált be. Igaz, nem a legolcsóbb, de nem is túl drága és jó a nedvszívó képessége, nem ázik át.
2008. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó áron, olyat keresel, ami nem ázik át, akkor a Baby Bruint ajánlom. Nekünk csak ez jött be a megfizethetők közül.
2008. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a Medela márkájú mosható van. 2 pár van a dobozban, és nagyon kényelmesek. Továbbá gazdaságosabb is mint az eldobálhatóak.

2008. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok a tejem, így majdnem mindegyik átázik :-( Eddig a Chicco volt a legjobb (nagyobb a mérete, és nem ázik át!), a Mimi sem rossz, csak kisebb. A Fixies nekem átázik, az Avent is...
2008. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Chicco vált be az eldobhatósból, és Aventből sikerült venni moshatót, valóban az éri meg jobban, mint az eldobható. Csak a gyógyszertárakban ez most fogyóanyag, nekem már április óta rendelnek - elvileg, de a Tescoban találtam, ott van sok Avent cucc -is.
2008. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!