Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szopiztassam meg...

Hogyan szopiztassam meg álmában a babámat?

Figyelt kérdés
Nappal nagyon keveset eszik, minden fontosabb neki csak a cici nem, 4 hónapos lesz 7-én. Éjszaka viszont fél 12-kor kel először és utána két és fél óránként. Fárasztó, mert 10 körül fekszem és utána is max egy órákat tudok aludni az etetések között. Arra gondoltam, hogy megpróbálnám még 10-kor megetetni akkor az első etetés kicsit eltolódna így én is tudnék picit pihenni.
2009. márc. 30. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 6-án töltjük a 4 hónapot. Hát állítólag van olyan baba aki reflex szerüen szopizik ha megérzi a cicit...nekünk nem megy az álmában szopizás!

Mi az hogy keveset eszik napközben, az mennyi? Súlya rendben van? Mi csak egyszer kelünk fel éjszaka (Hál Isten) Próbálkozz hátha elfogadja!!!

2009. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magad mellé veszed és berakod a cicit a szájába. Vagy elkezdi szopni, vagy nem. Én este 7-8 körül szoktam fürdés után azt csinálni, hogy megetetem, kb. fél órát szopik és bealszik. De nem rakom még be az ágyába, hanem ott marad mellettünk és ha forgolódik, kicsit félálomban van, akkor a szájába rakom a cicim. Este 22 körülig kb. háromszor kap így enni, aztán berakom az ágyába. Régen aludt így minimum 2-ig, de volt hogy 4-5 óráig, akkor megint magam mellé vettem, evett és aludtunk tovább együtt 7-8 óráig. Sajna mióta fogzik borult az esti alvás, akárhogy etetem éjjel max. 1-2 óráig alszik, utána szinte óránként fent van és már 6-fél 7 körül kelni kell. :( A védőnő szerint ott rontottam el, hogy éjjel enni adtam akármikor kelt és így hozzászokott, hogy kap. De máshogy nem tudtam visszaaltatni.
2009. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt idő (az első 6 hét), amikor gyakran aludt köztünk a baba. Ilyenkor nálunk is ekőfordult, hogy mondjuk már nagyon tele volt a mellem, kifejni nem akartam, mert max. fél-1 óra múlva úgyis megébredt volna, így közelebb húztam magamhozé s a cicit hozzáértettem a szájához. Nekem amilyen haspók kisbabám van egyből rácuppant, anélkül, hogy megébredt volna. mikor jóllakott egyszerűen kilökte a cicit a szájából és aludt tovább.
2009. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alvás közben szopi...és ilyenkor hol marad a böfi???

Kislányom nem merném böfi nélkül altatni...

2009. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha alszanak és úgy szopiznak nem nyelnek levegőt, tehát nincs mit kibüfizni.
2009. ápr. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!