Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen szintig normális a...

Milyen szintig normális a hajhullás?

Figyelt kérdés

minden reggel egy nagy csomó haj van a kefémben miután megfésülködöm és a lakás tele van a hajammal, a macskám nem vedlik ennyit.

Sok hajszál hagymástul jön ki.

Ti mit tapasztaltatok?

4 hónapos a lányom, és napi 3x szopik.


2011. júl. 13. 09:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Napi 100 szál körül normális. De a terhesség alatt a legtöbb kismamának nem hullik a haja, viszont a szülés után pár hónapig sokkal több hullik ki. Hormonális okok miatt van. Akkor kell aggódni, ha csomókban hullik, azonos területről.
2011. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullik még pedig már 7 hónapja nem szopik a leány. Már csak az udvaron fésülködök :( És elég egészségtelen is lett, nem tudom már mit kéne használni rá, a vitamin nem használt :( Bocs, hogy nem tudok segíteni, csak gondoltam szólok, hogy nem vagy egyedül a problémával.
2011. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ez így normális.


velem is így volt, de már helyreállt. De hogy mióta nem hullik, nem emlékszem. (17 hós a lányom már)

2011. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szülés után kb 4 hónappal nekem is mindhárom alkalommal szinte teljesen lecserélődött a hajam!!! Nem tudtam mást tenni, irány a fodrász és levágattam, pedig szép hosszú volt... De 3 hónap alatt (tehát amire a baba kb 7 hónapos lett) olyan lett a hajam, mint ha egy csomó pici tincsecskét összevissza 2-3 centisre nyírtak volna, mellette meg 70cm-es tincsek. Nagyon gáz volt, összekötve is, mert elöl is sok pici volt!!!

Most a 3. gyerekkel nem vártam meg, 4 hónapos volt amikor rövidebbre vágattam.

Ja, és nagyon zsírosodott is pár hónapig + korpára is hajlamos voltam az idő tájt!

2011. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon durván hullott a hajam, teljesen elvékonyodott, nagyon töredezett. 4 hónapos volt a kisfiam, amikor nagyon rövidre levágattam, mert már nagyon csúnya volt. Rá kb. 2-3 hónappal már alig hullott, és látványosan bedúsult a hajam.
2011. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez a 4. hónap a vízválasztó... eddig nekem sem hullott, de kb. 2-3 napja brutálisan. A kisfiam ma 4 hónapos. Már azon gondolkozok én is, hogy levágatom, mert hányingerem van a sok hosszú hajszáltól mindenhol. Én is abnormálisnak érzem a mennyiséget, bár az tény, hogy terhesség alatt a duplájára sűrűsödött, szóval még van minek kihullania. De ha így folytatja, akkor nem kell neki egy-két hét, és ugyanott leszek, mint a terhesség előtt (jobb esetben). Én most elkezdtem a Dr. Immun nevezetű sampont használni, sokan esküdnek rá, van ebből hajszesz és hajolaj is, azokkal még várok egy kicsit. Talán próbáld meg te is, hátha!
2011. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hű, nem jó hír.

én biztos nem fogom levágatni, mert szeretem a hosszú hajat és évek mire visszanő.

nekem a derekamig ér.

hát nem tudom.

2011. júl. 13. 18:10
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!!!!
2011. júl. 13. 18:11
 9/16 A kérdező kommentje:

hajhagymástul jön ki már a hajam, ez is oké?

Annyira félek, hogy mi marad, mert kb a fele kihullott, és látszik a fejbőröm.

Mit kéne tenni?

már csak az erkélyen fésülködöm, mert minden tele van hajjal.

2011. júl. 16. 11:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a 4. hónap körül kezdett el hullani, nekem azt mondták a gyógyszertárban, hogy szedjek terhesvitamint, mert azt még szülés után is kell!
2011. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!