Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 14 hónapos, még gyakran,...

14 hónapos, még gyakran, igény szerint szopizó babának mennyire tápláló az anyatej?

Figyelt kérdés
Napi 5 szilárd étkezése van,de legalább ennyiszer igényli az anyatejet is. Teljes adagot csak ebédre és vacsorára eszik meg,a többi alkalommal csak csipeget. Szépen fejlődik,egészséges kisgyermek. Én szívesen szoptatom még. Ennyi idősen még jóllakik az anyatejjel is? Más babáknál hogy van ez? Olyan,mintha egy nap 2 szilárd étkezés elég lenne neki...
2011. júl. 18. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Csak tapasztalatot tudok írni semmi tudományosan bizonyítottat! :)


16 hós a volt a lányom mikor egyszerr két napig nem kellett neki a cicim (nem tudom miért...)

ÉS akkor 5* annyit kajált szilárd kaját!Rentgeteget evett reggelire, 10 óraizott rendesen ebédelt is (levest másodikat) uszi majd elő vacsi és vacsi! :)


Mikor meg szopizott, akkor 3* szopizott (reggel délben este) és emelett csak 10óraizott és a déli alvás után evett főtt kaját egy félét, meg vacsira valami virslit(magában)....ilyesmit!


Szóval ebből én azt a következtetést vontam le, hogy nagyon is tápláló az anyatej! :)


Most 19 hós és még napi 3* cicizik! :)Az a két nap szabadság járt nekem :):):):)De nem bánom!

2011. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,ez megnyugtató! :)
2011. júl. 19. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!