Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes-e használni a Laktoher...

Érdemes-e használni a Laktoherb teát vagy az urtica urens homeopátiás golyókat, hogy biztos legyen tejem szülés után?

Figyelt kérdés
Pár napom van hárta és még nem érzek semmit a melleimben.
2008. febr. 29. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a hugomtól tudom, hogy ajánlják a laktoherb teát. Azért is mert sok tápláló tejet csinál és nem fáj tőle a mell. (összetevők miatt)

Én most fél időben járok de biztos hogy fogom inni.

Boldog babázást!

2008. febr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, de sosem lehet megmondani biztosan, hogy anélkül is ennyi tej lenne-e... Az élet nagy kérdései :)
2008. febr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MIndenesetre ártani nem árt, max használ, ugyhogy ajánlom!
2008. febr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme szülés előtt inni a teát, mert a tejtermelődés csak szülés után indul be, lehet, hogy nem is lesz rá szükséged, mert annyi tejed lesz. Én szülés után egy héttel kezdtem el inni, mert féltem, hogy nincs elég tejem / pedig volt /, 3 nap után annyi tejcsi lett, hogy úgy éreztem szétdurran a mellem és a babócám is alig győzte nyelni, nem is tudta kiüríteni a cicit. Mivel nem akartam fejni, így leálltam vele, normalizálódott is a tej mennyisége. De akinek kevés a teje, annak nagyon tudom ajánlani.
2008. febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne idd szülés előtt, mert megszokja a szervezeted és amikor valóban szükség lenne rá, akkor nem fog használni! Csak akkor kezd el inni, ha már szoptatsz és kevesebbnek érzed a tejed!
2008. febr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!