Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányadik héttől érdemes...

Hányadik héttől érdemes elkezdeni szoptatást segítő teákat inni? Vagy csak szülés után?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb? Mit ajánlanátok?
2008. febr. 29. 12:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy véletlenül a teherbeeséshez írtam... nem oda akartam...
2008. febr. 29. 12:20
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Azoktól ált fáj a babák hasa. Inkább meditálj!
2008. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szülés előt elkezded, megszokja a szervezeted és amikor valóban szükséged lenne rá, nem fog segíteni. Ezért ne idd, csak akkor, ha kevesebbnek érzed a tejed!
2008. febr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak szülés után, ha szükséged van rá. Laktoherb.
2008. febr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2008. febr. 29. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Szülés után idd. Az én babám hasa egyáltalán nem fájt tőle, laktoherbet és hippet ittam.
2008. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Szülés után, de csak már otthon, a kórházban felesleges.
2008. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Egyre többen mondják (védőnők, gyerekorvosok) és személyes tapasztalatom is, hogy nagyon sok babának hasfájást okoznak az édesköményes tejszaporító teák.

Legjobb módszer a tejtermelés fokozására nem az, ha minél gyakrabban mellre teszed a kisbabádat. (Egy-másfél órát azért ilyenkor is tanácsos kivárni a szoptatások között, mert a túletetés sem tesz jót a babáknak.)

www.lll.hu

2008. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Na, jó nagy butaságot írtam:

szóval az előbb azt akartam, hogy a legjobb módszer AZ, HA MINÉL GYAKRABBAN MELLRE TESZED A BABÁDAT, NEM AZ, HA LAKTOHERBET ISZOL.

Bocsánat.

2008. febr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!