Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Estére már nincs elég tejem a...

Estére már nincs elég tejem a 4 hetes babámnak. Ha a délelőtt és éjjel lefejt tejet összekeverem tápszerrel, úgy odaadható a babának?

Figyelt kérdés
Délelőtt és éjszaka sosem üríti ki teljesen a cicit ezért a maradékot mindig lefejem, ezt "gyűjtögetem" estére. Az esti 19h és 22h körüli szopihoz már fel sem töltődik újra a cicim. Pedig rengeteget iszom és szedek tejserkentőt is. Ha mellre teszem este a fiamat, már nincs türelme kiszopizni a benne lévő kb. 30-40ml-t és sír, elutasítja a cicit, ezért kell pótlást adni. A tápszert keverhetem a korábban lefejt tejjel fele-fele arányban?
2011. júl. 19. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de én adtam keverten,és semmi baj nem lett belőle.
2011. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2011. júl. 19. 08:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is adtam már így, szereti, és semmi baja tőle.
2011. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem kevertem előbb megkapta a lefejt tejet és utána a tápszert!
2011. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. júl. 19. 08:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

TILOS keverni, nem véletlen van rata, hogy csak és kizárólag vizzel...


Egyébként attól, hogy nem érzed van benne elég tejcsi, és ha akkor üvegből adsz neki, még azt az ingerforrást is megszünteted és még kevesebb tej fog termelődni

a folyamatos inger, ha üresnek is érzed a cicit nagyon fontos, főképp éjszaka, mikor a legaktivabb a tejserkenés...

2011. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. júl. 19. 10:38
 8/12 anonim ***** válasza:
homeós bogyókat nem próbáltál a serkentés miatt?
2011. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
estére mindenkinek kevesebb a teje, nekem se volt soha kőkemény, viszont ha rászokik az üvegre és rájön, hogy onnan könyebb, hamar el foga utasítani a cicit.
2011. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem érzed, hogy kemény a cicid.Néhány hónap múlva egyáltalán nem lesz az. Nekem 14 hónapos a fiam és már nagyon puha a cicim. Miközben a baba elkezd szopizni, akkor kezd termelődni a tej. Kvázi nem raktározódik. Én is úgy tudom, hogy nem szabad a tápszert keverni a tejjel.
2011. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!