Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet venni szoptatós...

Hol lehet venni szoptatós melltartót?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, és szeretnék venni egyet. 39+2 hetes kismama vagyok. Ezt is lehet méretre kapni, úgy mint a normál melltartókat? Nekem nem nőttek semmit a melleim. 75B a méretem. Segitene ebben valaki? Mi alapján kell választani. Lehet egyáltalán ilyen kicsiben kapni :)
2011. aug. 16. 14:40
1 2
 1/14 xStefix ***** válasza:

Szerintem a legtöbb fehérneműboltban kapsz, de a nagyobb kínaikban is szokott lenni.

Ha nincsenek extra igényeid, akkor már 1000 Ft alatt fogsz találni magadnak.

Amire figyelj, hogy lehetőleg ne legyen merevítős (bár én olyat még nem is láttam szopisban). Illetve hogy kézreálljon és könnyű legyen a kikapcsolás.


Viszont, nem feltétlenül szükséges ám, hogy vegyél, ha egyébként van kényelmes merevítő nélkülid otthon. (Bár ha nem nőtt a méreted, akkor akár később is tudod majd használni.)

Én anno vettem néhány szopist és mondjuk használtam is őket eleinte, de később másra váltottam: mélyen kivágott egyszerű top + blúz/ing vagy kardigán. Ez is nagyon praktikus, főleg otthonra. Akár hideg van, akár meleg, jól működik.

2011. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem csak ilyen bababoltokban lehet kapni, hanem akár egy kinai boltban is, vagy fehérnemű boltban? Köszi :)
2011. aug. 16. 14:54
 3/14 anonim ***** válasza:
én múltkor az interspárban láttam :)
2011. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 xStefix ***** válasza:
Hét nézd, őszintén, én bababoltban a kocsin kívül nagyon ritkán vettem bármit is, ugyanis piszok drága...
2011. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon drága. Nekem is 75 A/B a méretem. Én piacon vettem 500Ft-ért ha jól emlékszem darabját (2-őt vettem váltásnak). Én sokat használtam, könnyebb volt az állandó szivárgó mellem (olykor ömlő) elé így könnyebb volt berakni a betétet és szopi előtt kivenni. Bár a mellgyulladás alatt nem tudtam hordani, még a póló is nagyon fájt ha hozzáért. Ilyenkor persze naponta 2-3 pólót tejeztem össze. Volt hogy 2-3 órát is tejben áztatott pólóban voltam, mert folyamatosan szivárgott (fejni ritkán tudtam a fájdalom miatt). Nekem sem nőtt a terhesség alatt semmit a mellem, előtejem sem volt és aggódtam is. De első szülés után már a második nap beindult a tejem (másodiknál csak a hazajövetel napján) és akkora lett mint egy dinnye. Én úgy vásároltam, hogy mellemre helyeztem (ruhán keresztül) és egy ici-picit nagyobbnak láttam (tehát nem simult rá). Na azt vettem meg. 75-ös volt ugyanúgy de ennek nem volt kosár mérete.
2011. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget. Nekem tegnap előtt folyt a tej,előtte csak sárgás váladék jött.
2011. aug. 16. 15:33
 7/14 anonim ***** válasza:
szia, remélem nem veszed zokon, hogy reklámozom magam, de vaterán épp árulom a sajátjaimat (ez a méretem) 200 Ft/db-ért. Ha esetleg megnyitnád a privátot, tudnék neked bővebben írni.
2011. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 xStefix ***** válasza:

Hogy érted, hogy folyt a tej? Csöpögött?

Szülés előtt most még mindenképp kolosztrumod van, ami az a sárgás "váladék". A babád első védőoltása lesz majd. :)

2011. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem csöpögés volt, meg fehér volt kicsit világosabb mint szó szerint a fehér szin. Ez előtt nekem csak épp hogy szivárgott, az sárga volt. De tegnap előtt elég nagy foltokat vettem észre, és amikor kicsit megnyomtam akkor is jött. irok neked freemailen, itt nem nyitom meg a privit.
2011. aug. 16. 16:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja de neked se tudok irni
2011. aug. 16. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!