Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ddélelőttönként a 8 hetes...

Ddélelőttönként a 8 hetes kislányom szopizik, alszik órákat. De délután 5 órától óránként enni akar, csak küszködünk, már nekem is fáj a mellem. Ez azt jelenti, hogy délutánra nincs elég tejem? Vagy nem elég erős? Pótolni kell tápszerrel?

Figyelt kérdés

pihenést ne javasoljatok ,mert egyedül vagyok vele egész nap:(

tegnap elkezdtem szedni a more milket.


2009. ápr. 16. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos lesz, de nálunk most jött be egy ilyen rosszabb időszak. Nappal egész jól alszik, de éjjel óránként enne, pedig már szinte csak egyszer ébredt fel egy ideje. Nem tehetsz mást, ha csak szoptatni szeretnél, hogy valóban igazodsz az igényeihez, és annyiszor kínálod, ahányszor szeretné, hogy ismét legyen elég tejed. Én dm-es és Laktoherb tejszaporítókat iszom, és levest minden nap. Sok pihenés nálam sincs, mert mellette még van 2 gyerekem.
2009. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tényleg éhes, és az a baja? Szoktad mérni? Nekem áldott jó babám van, de este hat után már mindig nagyon nyűgös, volt, hogy én is azt hittem hogy éhes, de csak azért akarta a cicit, hogy megnyugodjon.
2009. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
abból gondolom, hogy du. éhes, mert mérem..50mlert evett tegnap du.án és utána egy óra mulva ujra kért enni..nagy nehezen lefejtem 80mlert, azt is megette...este ujra ciciből 70mlert és még a kiolvasztottból 50mlert evett...
2009. ápr. 16. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Estefelé minden baba nyűgösebb és csak a cicin nyugodnak meg. Ha az egyik melled "elfáradt" hát add oda a másikat is bátran. Minél többet szoptatsz annál jobban igazodik a tested a tejtermeléshez. A More Milk nagyon jó, de be kell tartani hogy nem iszol előtte-utána fél óráig semmit és a kapszulát is kevés vízzel veszed be, és mellette is gyakran szoptatsz.

Egyél minden nap egy jó nagy tányér levest.

A méregetés nem túl szerencsés, felesleges stressz és a babák sem esznek egyformán.


Kérhetsz tanácsot szoptatási tanácsadótól itt: [link]


Nekem is sokat segített, 1 éve szoptatok.

2009. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!