Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert vezethetett be maganak...

Miert vezethetett be maganak meg egy ejszakai etkezest 3,5honapos kislanyom?

Figyelt kérdés

szuletesetol fogva ataludta az ejszakat, pedig csak anyatejes baba....este 9kor alszik el, legkorabban fel 5kor szokott kelni, de volt hogy fel 8ig is aludt...most meg mar vagy egy hete minden ejjel felebred fel ketto korul es meg kell szoptatnom m sir...eszik elalszik, aztan mar 3orankent ebred enni...

nem eleg taplalo talan a tejem? vagy a meleg miatt szomjas lehet?


2011. aug. 22. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Okok lehetnek:

Meleg miatt szomjas,

Fejlődi ugrás miatt nagyobb az igénye,

fogzás kezdődött,

Nappal sok minden elvonja már a figyelmét a szopizástól, és ilyenkor pótol,

Mozgásfejlődés (forgás pl. de ez inkább később szokott jelentkezni, a felülés, állás időszakában)

És még ki tudja mi, de a nem elég tápláló anyatej az nincs közte!

2011. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj megnyugtattal...mar megijedtem, h ilyen gond lehet...mert eddig sosem ebredt fel...remelem h hamarosan visszaall a regi rend...es koszi a valaszt! :)
2011. aug. 22. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónaposom 1 hónapja ugyanezt csinálja.10 hetes korától átaludta az éjszakákat,aztán egyszer csak 2x kelt.Nem volt elég a tea,nem tudtam becsapni.Így megszoptattam,tele ette magát és büfi után-amit álmában produkált-tettem is vissza aludni.Azóta is kel.Nem mindig,de általában.Nem értem én sem h miért lehet,az h nem tápláló a tej kizárt,akkor napközben is nyűgös lenne meg nem hízna.De az én babám is hízik,kis hurkás.Remélem mielőbb abba hagyják mert hulla vagyok.
2011. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves masodik valaszolo, Te viszont nem nyugtattal meg... bizony attol tartok en is h ugy hozzaszokik h ez lesz a normalis es ezentul kelni fog...eddig ugy orultem h milyen jo babus, tudunk pihenni ejszaka....no ennek most vege...remelem en is h mielobb beall a regi jo alvasa a babanak mindkettonknel... addig meg nincs mas valasztas, muszaj kelni hozzajuk...minden jot es koszi a valaszt... :)
2011. aug. 23. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akartalak,de sajnos nálunk ez a helyzet.Ma éjjel fél2kor kelt,aztán reggel fél 7kor.De tegnap pl végig aludta az éjszakát.
2011. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xStefix ***** válasza:

Együttalvás? Vagy legalábbis közelebb, hogy ne kelljen felkelni? Hogy ne legyetek hullák.


Egyébként a babák többsége nem alussza át az éjszakát - csak ezt valahogy nem tudjuk.

2011. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem ijedtem meg, nem olyan veszes a helyzet es nem okoz olyan nagy gondot megetetnem, csak nem ertettem h miert kell most szoptatnom, ha eddig estetol reggelig szepen aludt, gondoltam ugy neki is kenyelmesebb, ha pihen es napkozben van ebren tobbet...attol tartottam h mar nem lakik annyira jol a tejemtol, mint eddig...


eleg kozel alszunk egymashoz egyebkent, a kisagy az en agyam mellett van, nem gond kivenni, megetetni es visszatenni...csak nem ertettem h miert valtozott igy a helyzet, hisz a legtobb baba pont ilyenkortol kezdi ataludni az ejszakat nem ilyenkor kezd el felebredni enni...ezert kerdeztem... :)

2011. aug. 23. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,én detto így vagyok.Ezek miatt nem értem én sem,amit legutóbb írtál.Én is közvetlen a gyerek mellett alszom.Ma éjjel aludt az enyém,fél 6kor kelt,aztán fél 7 fele viszaaludt,és 9ig húzta.Én is vele.Olyan jó volt:)Hátha csak a frontok meg a meleg kavarnak be.
2011. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tegnap az enyem is egesz jol aludt, reggel fel5ig, ma viszont fenn volt ejfelkor, 3kor meg fel 5kor...3kor csak megsimogattam nyugtattam es visszaaludt...de o most kezdett fordulni az oldalara (egyelore csak a balra) es irtak h mozgasfejlodes is okozhatja h ebred ejszaka...emellett meg meg ez a dog meleg is...26-27fok van a szobaban ejszaka, nekunk is nehez aludni, nemcsak a babusnak...

no meglatjuk... :) kivanom h mielobb ujra aludjanak a babaink..koszonom h irtal, mindnen jot Neked...majd azert jelezd, h ha javul a helyzet Nalatok... :)

2011. aug. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!