Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha szopi után...

Mit tegyek, ha szopi után semmilyen formában nem fogadja el a tejet?

Figyelt kérdés
se kiskanál, se pohár , se cumisüveg, de éhes, mert még próbálja szívni a kiürült cicimet...de ideges , hogy nem jön belőle...teszem hozzá, elég hosszadalmasan üríti ki a cicimet...lehet, hogy már annyira elfárad, hogy nem fogadja el cumisüvegből?
2011. szept. 9. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy fontos lenne még ennie, mert 2 hét alatt csak 90g-ot hízott...
2011. szept. 9. 13:09
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem éhes már.. szoktad mérni mennyit eszik?

mennyi idős? és ha teát adsz utána - azt még elfogadja?

2011. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a baba? Mennyivel született és most mennyi?

Valószínűleg azért nem fogadja el, mert nem kér többet. Illetve a cumisüvegből a szoptatott babák legtöbbször nem is tudnak enni, teljesen más technikával kell csinálni. Próbálhatod kis kanállal, vagy pohárkából adni.


Teáztatni szerintem nem célszerű, mert az eltömíti a kis pocakot, és kevésbé akar majd szopizni, viszont nem tápláló kicsit sem.

2011. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másik üveg?


szoptanít?

2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoktam mérni..ezért is vagyok elkeseredve, mert 3 hetesen megevett 650-690 g naponta, most meg az 500 g-ot is alig érjük el, sőt van hogy alatta vagyunk...egyébként 2 héttel korábban jött 2700g-al, most 3550 g és 2 napja múlt 7 hetes...teát , vizet nem szívesen adok neki, a védőnő és én szerintem is a tejben minden megvan ami neki kell...a következő az lesz, hogy kipróbálok másfajta cumisüveget( aminek megint csak ellene vagyok, de mivel máshogy nem fogadja el, így marad ez...) egyébként ma hajnalban megtáltosodott, szívott 160g-ot, pedig máskor épp csak elérjük a 100 g-ot...
2011. szept. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!