Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Keltegetni kell? Tanácsot...

Keltegetni kell? Tanácsot szeretnék, nem szeretném elrontani

Figyelt kérdés

2.baba....az elsőt úgy ahogy elcsesztem....olyan baklövéseim voltak anno a fiammal, hogy le sem merem írni, mindenesetre ő 1,5-2 óránként kérte a cicit éjjel is nappal is....

bár ő mindkettőből evett, valószínű csak ahígabb része jutott neki....


Most 1 hetes a kiscsajom, de eszik alszik, 3 óránként ébresztgetem éjjel is nappal is, 1 cicit kieszik és alszik tovább...full egészséges, kórházban is a születési sulyával engedték haza, nem sárgult be, létezik, hogy ennyire nyugodt??hagyjam őt aludni?

segítsetek, szeretném sokáig szoptatni, és egyenlőre ez így bevált...egész nap csak nem hagynám aludni, meg kell a rendszeresség is, nem?


úgy voltam, most igény szerint szeretnék szoptatni, de nincs rá nagyon igény... :D nem úgy mint a fiamnál


ma éjjel asszem már hagyom aludni, úgyis szól ha éhes

de nappal?

köszi előre is


2011. szept. 10. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor keltsd,ha nappal nagyon sokáig alszik.
2011. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel semmiképp ne keltegesd, örülj neki, h alszik. Akkor kellene keltegetni, ha sárga lenne. Napközben sem igazán ébresztgetném, de ha 4 óránál többet alszik, akkor azért érdemes mégis megetetni.De szerintem , ha éhes, úgyis fogja kérni.
2011. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem lévő is írta, nappal 4 óránál tovább nem hagynám aludni, éjjel meg had aludjon (aludjatok) amennyit csak akar :)
2011. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lányom ugyan ez!


Nappal volt, hogy aludt 4, 4 és fél órát. Én totál ki voltam, hogy most akkor mi a helyzet?! Mikor felkelt, akkor meg evett és büfi után szunyókált tovább.

Minden héten 200G-ot hízott, pedig össze vissza evett ml-ben nézve. Védőnő azt mondta, hogy amíg hízik, addig ne aggódjak, mert tudják mennyit akarnak aludni és enni.

3 hetes volt, mikor a gyerekorvos azt mondta, h éjszaka is keltsem fel.. meg tettem. Kő kövön nem maradt. Úgy üvöltött, hogy azt hittem sokkot kapott!

Másnap a szomszédok megkérdezték, hogy mi történt, mert nem szokták hallani a lányunkat sosem, de ez most rémisztő volt!

2011. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 besjudit ***** válasza:

az második gyerekem most 9 hetes és mióta megszületett végigalusza az éjszakát. a védőnöm és a gyerekdoki azt mondta ha hízik rendesen hadjam aludni. én hagyom. Én is elrontottam a fiammal nagyon így most jól akarom csinálni.

napközben van hogy 4-5 órát alszik de utánna nagyon éhesen kell és szopik .

ha gondolod írj priviben

szerintem lenne közös témánk

2011. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!