Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy ezt érzem...

Normális, hogy ezt érzem elválasztás után?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az utolsó szopi,engem megviselt.Lelkiismeret furdalásom van,mert volt egy kis rásegítés.Volt valaki még így ,mennyi idő alatt lehet feldolgozni,hogy lezárult egy fejezet?
2011. szept. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Én magától elválasztódéás híve vagyok, ha egy gyerek érett rá, abbahagyja
2011. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A fejezetek lezárulnak nem?

Ha nem így lenne még ma is pelusba pisilnék, még mindig a Barbimmal játszanék, még mindig beférkőznék a szüleimhez éjszaka az ágyikójukba, és bizonyára még mindig nem fejeztem volna be az általánost, így közel a 30-hoz.


Bocs, hogy viccesre vettem, de nem ez az első kérdésed ma már, és látszólag tökre kikészültél, de ez az élet rendje!

Minden rendben lesz, a gyermekedet szép, hosszú ideig szoptattad, minden tőled telhetőt megtettél. A szoptatás abbahagyásával nincs vége a köztetek lévő kapcsolatnak, bizalomnak, szeretetnek!

Más fejezet jön, úgy élményekkel!

2011. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első kérdésem ma.Azt a kérdést én is láttam,az a gyerek több mint 3 éves,az enyém 20 hónapos.
2011. szept. 16. 13:38
 4/7 krisztivan ***** válasza:
Nekem 1 éves múlt a fiam és kb.3 hete választottam el mert már nem volt tejcsi.Nem volt belőle problémám,egészen addig amig beteg nem lett.Csak sima megfázás amin 2 nap alatt átesett,de nekem olyan lelkiismeret furdalásom lett hogy csak na.Tudom hogy jól tettem amit tettem de a kisördög mégis dumál a fülembe.
2011. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Tök normális,én is ezt érzem,nálunk is a napokban történt,csak az enyém nagyobb,így még nehezebb.
2011. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, akkor sem lesz gond, ne aggódj!

Jó lesz, a 20 hónap is bőven szép eredmény!

Ügyi voltál, de most másra koncentrálj! A szopizáson kívül még megannyi dologgal teheted boldoggá a gyereked!

2011. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! csak most olvastam a kérdésed és mivel én is éppen az elválasztáson gondolkodok mostanában. Megkérdezhetem, hogy ment? és hogy sikerült elválasztani? 22 hónapja. mostanában reggel és alvás előtt. Nálatok hogy alakult az alvás? Valóban jobban alszanak ilyenkor? Bocs a sok kérdésért...
2011. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!