Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ártok-e ha mindig a lehűtött...

Ártok-e ha mindig a lehűtött tejet adom a babámnak?

Figyelt kérdés
Szopizni nem sikerül. A tejet lefejem és odaadom. Eddig mindig a közvetlenül lefejtet adtam és csak a maradékot hűtöttem le. Azzal pótoltam, ha kellett. De ha megéhezik mindig nagyon sír. Probléma-e ha előre lefejek és amikor éhes melegítek neki? Akkor azonnal lenne neki kaja én pedig nyugodtan fejhetek nem kell a síró baba mellett idegesen fejni.
2011. szept. 19. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem baj, ha nem közvetlenül etetés előtt fejsz. Az anyatej hűtőben (ha sterilne fejted, tároltad), 24 órán át tárolható a hűtőben.
2011. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja fejem a tejet. napi 5-6 ször fejtem (ma már csak 3*) és mindíg akkor mikor aludt vagy elfoglalta magát.beraktam a hűtőbe és ha megéhezett megmelegítettem. próbáld ugy beállítani a fejést hogy mindíg ugyanakkor fejjél kb.mikor a babám még kelt halnalban akkor ugy fejtem :hajnal 3,9,12,15,18,21 órakkor.én aventes pohárba fejek és mindíg ráirom hogy hány órakkor és mindíg a legréggebbit adom neki.ha kifogyik akkor meg mindíg kifőzöm a poharat. Kitartást a fejéshez!!
2011. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba?

Teljesen reménytelen a szoptatás?

Nem probléma ha melegíted,nem is tudnád szerintem másképp

megoldani, hiszen előre kell fejned.

2011. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még csak 2 hetesek múltunk, de nem fog menni a szoptatás. Már sokat próbálkoztunk. Az a baj, h. napokig az intenzíven volt a baba és cumiból tápot kapott, így elutasítja a cicit. De így megoldjuk, a lényeg, h. tejet kapjon az jobb mint a tápszer.

2011. szept. 19. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívj egy szopis tanácsadót. Lehet még segíteni. A szopás nemcsak az anyatejről szól. A koponya és a test izomzatának és egyéb mentális fejlődésnek alapja.

[link]

[link]

Nem akarok erőszakoskodni, de ha mégis szeretnéd szoptatni, itt találsz segítséget.

2011. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem mert ha a rendes tejet teszel be a hűtőbe akkor 24 órán belül bent hagyhatod
2011. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!