Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki hányszor fej,10 hetes baba...

Ki hányszor fej,10 hetes baba mellett, és mennyit alszik a babó nappal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak hajnalba fejek,mert sok van,és folyik.Azt is a fagyóba rakom.Kisfiam délelőtt szunyál max.30 percet,aztán ebéd után megyünk sétálni,akkor alszik a kocsiban kb.2-2,5órát.19 órától alszik 02:30-ig álltalában.Utána 6-kor kelünk,szopizik,és még szunyálunk egy kicsit.
2009. ápr. 24. 21:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg tejem volt és spontán el kezdett folyni, de nem fejtem mert ez egy ördögi kör amiből nehéz kijönni a végén. Szóvala természetre bíztam, Hamar beállt nálunk a kereslet - kínálat egyensúlya.

10 hetesen nappal 4-szer aludt 1,5 órát. Éjjel pedig 9-reggel 7-ig folyamatosan.

Az elejétől fogv nem engedtem 3 óránál tovább aludni nappal mert akkor nem aludt éjjel, így gyorsan beállt nála a nappal - éjszaka rendje.

2009. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem fejtem a tejemet csak 1-2 hétig.a lányom 11 hetes nappal kb 3x 4x alszik el rövidebb időkre aztán este8-hajnal4-5 mikor felkel enni aztán vissza alszik
2009. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!