Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudtátok feldolgozni,...

Hogy tudtátok feldolgozni, hogy nem tudtok szoptatni?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés a tejem és még csak egy hónapos a babám. Mindent kipróbáltam. Semmi nem jön be.
2009. ápr. 25. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van,és mind a 3 nál kevés volt a tejci. Nagyon akartam én is, mindent ki próbáltam,de 4 hónapnál tovább nem ment,addig is csak pótlással.Az én lányom most 10 hetes,Most fele fele arányban kap tejet.Rossz nekem is,de az első 2 is felnőtt,egészségesek. A 3. sem lessz másképp.Ne aggódj,amig egy pici is van azt add oda neki.Attól még Te nagyon jó anya vagy :))
2009. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kiborultam, hogy elapadt a tejem. De nézd a jó oldalát, ha tápszert adsz mindig pontosan látod, mennyit eszik:)Attól te még nem leszel rosszabb.
2009. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

sajnos, én is ezzel a problémával küzdök:(

estére mindig kevés volt a tejem, mert már 3szor jött meg a menstruációm, és kevés lett a tejcsi.egész nap a cicin lógott, nyugtalanul aludt..fejtem, szedtem a more milket, ittam a laktoherbet,fogamzásgátlót irt a doki, hogy ne jöjjön meg, de ha következett a szoptatás, már eleve szorongtam, hogy eleget eszik-e.rossz anyának éreztem magam, aki még szoptatni sem tud...de most már beláttam, hogy annak sincs értelme, hogy éhes legyen egész nap.fejem rendszeresen, este meg kipótolom tápszerrel...és nagyon jó anya vagyok!!!!fogd fel igy te is..én is próbálkozom:)

mert amikor rám mosolyog, elfelejtem a bánatomat.

sok szerencsét neked:)

2009. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat. Látom nem vagyok egyedül sajnos. Tényleg annyira szeretném, de nem megy. Akinek sok teje van az el sem tudja képzelni, hogy nekem miért nincs ha mégis mindent megpróbálok. Imádom a picimet, és a pótlás szeretettel adom neki, átölelve összebújva. Remélem érzi, hogy mennyire szeretem Őt.
2009. ápr. 25. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

együttérzek Veled.

nekem most lesz 6hetes a kisfiam,az elsö 2 hétben nem volt semmi gond,ügyesen szopizott és elég volt neki a tejem is.

azóta viszont folyamatosan kínlódunk...mostmár kevés neki a tejcsi és én is,hiába fejem állandóan,iszom a serkentö teákat,szedtem homeos bogyót,sajnos nem sokat javult a helyzet.

napközben még csak beéri a kevéske anyatejjel,de este már pótolnom kell neki.

nekem iszonyú nehéz ezt megemészteni,mert tápszeres baba voltam,Anyukámnak nem volt teje,és pont ezért elhatároztam, én minden erömmel azon leszek,hogy szoptathassam a kisbabámat!de mit tegyek,ha nincs elég tejem.

szomorú,hogy van ,akinek meg rengeteg van és nem akar szoptatni...és nem csinál belöle problémát,még csak lelkifurdalása sincs.

2009. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!