Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás miért/hogyan/mitől...

A szoptatás miért/hogyan/mitől fogyaszt?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem mindenkire igaz,de gyakran hallom,hogy aki szoptat arról "leolvadtak" a kilók
2011. okt. 12. 14:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

mivel próbálkozok? csak a szokásos: kerülöm a nasit,édességeket,a tészta féléket,csak vizet iszom.


Reggelire még megeszem a kenyeret,v zsemlét (vagy bármilyen pékárút) de a nap többi részében már nem fogyasztok ilyesmit.tegnap pl.ezt ettem:reggeli: szalámis sajtos zsemle paradicsommal, tízóraira: alma 2db keksszel. délbe: csirkemell zöldségkötettel, uzsonna: joghurt+müzli szelet,vacsi: 2főtt tojás,2 db extrudált kenyér,paradicsom,kígyóuborka. és ha még éhes lennék bekapok valamilyen gyümit!


most úgy látszik (le is kopogom) fogyásnak indultam..

2011. okt. 13. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!