Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek mi a realitás?...

Szerintetek mi a realitás? Mennyiért lehet egy használt avent elektromos mellszívót viszonylag gyorsan, mégse nagyon ár alatt eladni?

Figyelt kérdés

Ti mennyiért vennétek, vagy mennyiért próbálnátok eladni a sajátotokat?


Garanciája lejárt, de nem volt vele soha probléma.


Én nem reklámozom magam, ez tényleg csak közvélemény kutatás! :)


2011. okt. 12. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az az álláspontom, hogy használt terméket legfeljebb az eredeti ár feléért reális eladni. Én is így gondolkodtam, amikor valamit eladtam és így is vásárolnék használt terméket. Tudom, hogy ez most a Te szempontodból eladóként nem támogatott, de gondolj bele, mint vevő.
2011. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
5 ezernél többet nem adnék érte.
2011. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Van hozzá még egy-két kiegészítő, akkor ezzel együtt 15-ért gyorsan, kicsit többért már lassabban, de elvinnék?

Igazad van, nálam is ez az alapelv vásárlóként.


Második válaszoló: Elektromosról van szó. Jól olvastad?

2011. okt. 12. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
de jól olvastam, de aki nem lusta utána járni az nagyon olcsón be tud szerezni mindent, ez speciel 10 ezer volt nem használtan
2011. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt nehezen hiszem el. De ha mégis, akkor mondd már meg, hogy hol árulják újonnan ennyiért. Veszek húszat, a hülyének is megéri.


5e-nél azért bőven kaptam már jobb ajánlatokat. De azért köszönöm, hogy megosztottad velem

2011. okt. 12. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézd meg a TeszVeszen vagy a Vaterán mennyiért árulják.A 15-17.000 jó ár érte.Vannak ennél drágábbak is.Nyilván állapottól , kortól is függ.
2011. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jó fél éve vettem egyet 14000-ért,de nekem nem jött be,nagyon lassan haladtam vele,ezért inkább kézzel fejtem.Meghirdettem 18000-ért,rögtön elvitték.Igaz azon 1 év gari volt még.Tiédet szerintem max. 15000-ért lehetne eladni.
2011. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ha jól emlékszem 14 ezerért adtam el majdnem egy évvel ezelőtt a teszveszen. Én voltam a második tulajdonos, a vevő pedig nagyon örült, hogy ilyen jó vételt csinált. Kifogástalan állapotban adtam tovább minden tartozékával, hőtároló táskában, aksival, cumisüveggel, stb.

Az enyém Avent IQ volt, intelligens, megjegyzi a pumpálás ütemét és azt folytatja.

Nyugodtan próbálhatod 15-ért.

2011. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem bántam meg, hogy kiírtam a kérdést, mert sikerült is, megfogadva a tanácsotokat eladnom. :)


Eredetileg, már a kérdés feltevésekor is árultam 17e-ért. Heteken keresztül sikertelenül, majd a tanácsok alapján 15e-re levittem az árat és fél napon belül elvitték.


Úgy tűnik ennyit számít az a 2ezer Ft. Ez pontosan az új árnak a fele, hiszen az 30e-től indul még legolcsóbb helyeken is. Tehát amit az első válaszoló mondott az is bejött.


Köszönöm Nektek!

2011. okt. 14. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!