Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt van hogyan...

Szoptatás alatt van hogyan tudnék fogyni 10 kg-ot? 15 hónapos a kisfiam és mostmár nagyon zavar a súlyfeleslegem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
tornázz,ússz,fuss. és diétázz. figyelj a szénhidrátra.
2011. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fél éve fogytam kb 8 kilót, egyszerűen kevesebbt eszel, elhagyod a cukrot és a sok cuklros xart (üdító, gyümolcsjohurt, kérmtúró, egészségesenk beálítiott keszek pl jó reggelt...)

ha megnézed minden tel van cukorral, amiről nem is gondolnád.

De pl a Ch-ról teljesen nem mondtam le, ettem tésztát, kenyerete (azt napi szinten), viszont este szigorűan csak nyúlkaját.

ja és marha sokat ittam (teát, limonádét, cukormentes löttyöket)

ah nasira vágytam, akkor vettem diab cuccot, vagy Norbi féle édességet

zsíros kajákat azlőtt sem ettem, édesítőt hazsnálok tizen x éve.

Akkor is szoptattam és még most is szoptatok, kis odefigyeléssel 10 kg pár hónap alatt simán lemegy.

2011. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

egy kis segítség

2011. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos volt, hogy elkezdtem fogyózni. Naponta 5x ettem (szigorúan, és ugyanabban az időben), rengeteg folyadékot ittam, és mindig kevesebbet ettem, számoltam a kalóriákat, de nem volt vészes, mert így is jól laktam mindig. A tejem nem csökkent tőle és havonta lement 4-5 kg.
2011. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!