Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teljesen puha, csomómentes...

Teljesen puha, csomómentes cici ugye nem tud begyulladni?

Figyelt kérdés
Sajnos kevés a tejem, a manó nem akar emiatt szopni, csak rángatózik, így cumisüvegezünk. Fejek is, amíg lehet kapjon anyatejet.Most egy kicsit fáj a bal mellem, de teljesen puha és csomómentes.
2011. okt. 17. 09:46
 1/4 Jubilee ***** válasza:
Ha sikerül jól kiürítened fejéssel, akkor ne aggódj, nem fog begyulladni! :)
2011. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. okt. 18. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt sok tejem, pótlásra szorult a kicsikém, mégis 2x is begyuladt a mellem, az első a gyerek 5 hónapos korában volt. Sosem volt csomós sem feszes a mellem. Mindkétszer ugyanaz a mellem és ugyanott (belül felül) gyulladt be.
2011. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért "rángatózik", mert nem indul be a tejed? Én is azt hittem, hogy kevés a tejem az első babámnál így elkezdtem tápszerezni. Aztán most a 2. babámnál világosultam meg, hogy nem a tejem mennyisége volt a baj(már akkor sem) hanem az, hogy nem indult be a tej, türelmetlen volt a szopizással így csak szívott kicsit sírt, aztán megint szívott megint sírt....ezt játszottuk sokáig míg be nem indult és jól lakott. És mivel utána elvolt egy hang nélkül legalább 3 órát így tudtam, hogy nem a tej mennyiségével volt a baj. Szerencsére a 2. babám nem nagyon fogadta el a tápszert így sokat kínlódtunk mire túljutottunk ezen a nehézségen, ráadásul nem is 1x csináltuk ezt végig, nehéz volt gondolhatod. Csak leírtam az esetemet, hátha mégse az a gond nálatok is, hogy kevés a tej! Sok sikert a szoptatáshoz! Ja és a cumisüveggel meg még jobban hozzá szoktatod arra, hogy ne dolgozzon a tejcsiért, mert abból könnyebb kiszívni!
2011. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!