Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért pecsételek szoptatás alatt?

Miért pecsételek szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám és ma barna folyást vettem észre, volt valakinek hasonló problémája? Érdemes orvoshoz fordulni?
2009. máj. 3. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy meg fog jönni? Nekem a szoptatás alatt végig volt mensim, de nem olyan jellegű, mint előtte, hanem inkább barnás folyás. Én várnék a helyedben egy picit, szerintem ezzel nem érdemes orvoshoz menni, ha nem fáj semmid. Lehet, hogy neked is meg fog jönni, de ne félj tőle, ettől még ugyanúgy fogsz tudni szoptatni.
2009. máj. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 6-8 óra kimarad a két szopi között, akkor bizony megjöhet. Nekem is így kezdődött, aztán rá két napra meg is jött.
2009. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!