Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoktatok éjszaka fejni?

Szoktatok éjszaka fejni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Én eleinte fejtem egyszer hajnalban 2 decit,mert nem bírtam ki reggelig,annyira tele voltak a malleim.Amikor abbahagytam utána annyival kevesebb tejem is lett,de nem hiányzott az a mennyiség,mert amúgy is sok tejem volt/van.

Miért kérdezed?

Ha nincs rá nagy szükség,inkább pihenj fejés helyett,ha pedig feszülés miatt akarod,lassan majd beáll a mennyiség.

2011. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

6. hétig nem fejtem, majd akkor leszokott a szopásról, így az összes étkezésre fejtem neki. Kb. másfél hónapig fejtem hajnalban is, de ő 8. hetes korától nem kelt éjszaka én viszont igen, amitől eléggé kimerültem... végre tudtam volna 3 - 4 óránál többet aludni egybefüggően, de megint 'megszívtam' .. :)))

Most 3 hónapos, egészen múlthétig fejtem neki, most már elapadt teljesen, csoda, hogy eddig kibírta..

2011. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

9 hetes a kislányom és kb. 8 hete minden este fejek 120-180 ml.t, mert annyira feszül éjszaka a mellem, hogy nem bírok aludni (amikor aludhatnék a babától) és persze félek attól is, hogy nehogy begyulladjon.

3 napja úgy döntöttem, hogy nem fejek többet, mert amúgy is nagyon érzékenyek a melleim, de sajnos még mindig nem bírom ki reggelig fejés nélkül.

Hogy csináljam, hogy annyira visszaapadjon, hogy ne kelljen fejnem? Köszi a segítséget:-)

2011. okt. 26. 21:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk éjjel-nappal ment a mellszívó, pedig evett is rendesen. De muszáj volt, mert így sokáig volt tejem és nem gyulladt be a mellem sem.
2011. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban fejtem, annyira tele volt éjjel a cicim. Ebbe viszont teljesen kimerültem, vagy szoptattam, vagy fejtem éjjel, alvásra így nem sok idő jutott. A kisfiamnál nem szeretnék éjjel fejni, legalábbis így tervezem. Ha kell inkább nappal gyepálom a cickókat.
2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
muszáj most 4 hetes babám pár napja átállt egyszeri kelésre a szokásos kettő helyett így a kimaradt időben le kell fejnem különben reggelre elázok.
2011. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

soha nem fejtem éjjel, nappal is csak ha kedvem volt, vagy eszembe jutott


nem is volt mellszívóm


Másodikat szoptatom 2,5 éve, az első 21 hónapig cicizett

2011. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

elpőz

ha felkeltek éjjel is fejni, pedig ac bab már nem cicizik akkor soha nem fog beállni kereslet-kínálat

2011. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem ugy lett könnyebb hogy eleinte fejtem 2 kor,majd pár nap mulva 3kor,majd 4kor és igy szépen kitoltam.fokozatosan szokattam hozzá,hogy már nem kell este,és tényleg beállt rá.csak fokozatosan.nekem is rossz volt,mert már nem tudtam aludni ugy feszült de muszály volt kibírni.
2011. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xStefix ***** válasza:

Még nem kaptál választ a kérdésedre, úgyhogy: csak annyit fejj ki éjjel, hogy megkönnyebbülj, felpuhulj. De ne az egészet, mert akkor ezt a mennyiséget állandósítod!

Várhatóan pár nap alatt be fog állni és nem fog többet megtelni.

2011. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!