Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szednél...

Judavi kérdése:

Szoptatás alatt szednél gyógynövény alapú fogyókúrás készítményt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!
2011. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi képpen nem szednék, hiszen a baba szervezetébe is jut!

2011. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúrázni szoptatás alatt nem is szabad. És a gyógynövényekkel nagyon vigyázz, mert az többnyire nem jó a babának.
2011. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

majdnem 2 éves szoptatás után elkezdte "fogyózni", le is ad vagy 7 kilót, ennk már több mint fél éve, azóta is szoptatok

Kis odafigyelés, cukor és feleslege CH elhagyása, bolti agyoncukrozott vackok, különféle üdítők kiktatása már fél siker.

Ugyanez vonatkozik zsírabn tocsogó kajára, felesleges zsíros rántásokra....

2011. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xStefix ***** válasza:
100%

Én nem nagyon hiszek semmiféle plusz fogyós kütyüben, mert bár lehet, hogy aktuálisan hat, de miután abbahagyod, mert elérted a kívánt súlyt, semmi nem garantálja, hogy nem jönnek újra vissza a kilók... Ahhoz, hogy tartósan tudj fogyni, részben az életmódon is változtatni kell, ha nem is alapjaiban. Több mozgás, egészségesebb táplálkozás; ha átalakul az anyagcseréd, sokkal könynebben megy. És ami a lényeg, tartós is lesz, de ehhez a szervezetednek is változtatnia kell, belülről.

A szoptatás első fél évében nem ajánlott kifejezetten fogyózni, amíg a baba kizárólag szopik. A második félévben már elkezdheted, de csak nagyon kímélőn és lassan. 1 év után már kicsi az esélye, hogy hátrányosan befolyásolja a szoptatást.

De én akkor se nagyon hiszek a "csodaszerekben". Egyes gyógynövények pedig tényleg nem ajánlottak szoptatás alatt, ennek nézz utána.

2011. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!
2011. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én felhívtam egy ilyen forgalmazót, és hát azt mondta a csaj, hogy nem vállalnak érte felelősséget, hogy nem árt a gyereknek. Szóval én tuti nem szedném.
2011. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Igaz én csak 12 kilot híztam terhességem alatt, ami ugye a kötelező de 2 hónap alatt eltűnt. Egészséges táplálkozás, hiszen a babádért teszed: gyümölcs/zöldség. A 4.en lakunk lift nélküli házban, szóval a napi sétálás jó kis edzés volt, és a kisasszony úgy aludt el, hogy a fitball labdán rúgóztam: eredmény: formás fenék és comb + a gyerek is alszik :)

Semmiképpen nem szabad fogyókúrázni drasztikusan, mert a zsírban van felhalmozva a sok méreganyag, és ez mind átjut a baba szervezetébe, továbbá egy készítményben sem hiszek, hogy ne tartalmazna mesterséges anyagot, amire nincs szüksége a szervezetnek, hiszen úgyis jelen vannak mindenféle élelmiszerben, az bőven elég.

A gyerek pedig majd edzésben fog tartani :)

2012. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Suhipm válasza:
En szedek valami mango cuccot. 7 hónapos a fiam. kimondottan csak gyógynövényekből áll és semmi kárt nem okoz se nekem se a fiamnak. Mellesleg fogytam 2 kilót úgy hogy nem edzek és nem változtattam az etrenedemen.
2019. dec. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!