Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, ha fáj a...

Mit csináljak, ha fáj a mellem, de nincs benne csomó?

Figyelt kérdés

Gyanítom, hogy még nem szokott hozzá a terheléshez. Eddig sárgácska volt a lányom, most kb 1 hete szopik rendesen. Lefejem, csomó sincs, de sokszor fáj. Nem a bimbóm, hanem a mellem.


1 hónapos kislány anyukája


2009. máj. 5. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

hát erre én is kíváncsi vagyok, mert szintén 1 hós a babám és nekem is fáj, ahogy termelődik a tej - néha mintha tűvel szurkálnák, máskor meg mintha belül lángolna az egész

gyanítom sajnos, hogy nem nagyon lehet vele mit kezdeni, vele jár, de azért hátha tapasztalt anyukák tudnak tanácsot adni nekünk :(

2009. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is van, amikor nem az egész fáj, csak a bimbóm bizsereg, mintha rengeteg tűt szurkálnának bele.
2009. máj. 5. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostanában én is szoktam érezni, hogy bizsereg a mellbimbóm, nem tudom mi lehet. 8 hetes a babám.
2009. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek még a tejbelövellős tünetek. Legalábbis nekem is így volt az első 5-6 hétben. Már teljesen elmúlt, most 11 hetesek vagyunk.
2009. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Viszont szopi közben még mindig bizsereg a másik mellbimbóm. Az nem hiszem, hogy elmúlik.

2009. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint 1-2 hét és elmúlhat. Ez biztatóan hangzik. Köszönöm. :-)
2009. máj. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!