Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laktoherb tea gondok. Másnál is?

Laktoherb tea gondok. Másnál is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a problémám, hogy pár napja, mióta iszom a teát, úgy veszem észre, hogy fáj a picim hasa. Gyerek orvos szerint, ilyen nincs, mert hogy édesköményt, meg más puffadásgátlót tartalmaz. Más is járt így, vagy csak én babrálok ki a kicsimmel így?
2011. nov. 21. 07:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, sok babának fájhat tőle a hasa.

Próbálj kevesebbet inni belőle, vagy gyengébbre készíteni.!

Sajnos ez egy ördögi kör, az én babámnak is fájt tőle a hasa, így csak napi egy csészével ihattam, az viszont nekem nem volt elég hogy legyen elég tejem. Végül sajnos teljesen elapadt. Tápszeres lett a pici.

Mindenesetre ne add fel. ! Sok folyadék, rántott leves, állítólag a sör is jó, és idd a teát csak esetleg hígabban.

2011. nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
más tejszaporító amitől nem fájna a pocakja? Tudtok ajánlani?
2011. nov. 21. 07:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk még az én hasam is fájt ezektől...A bébim meg csak szenvedett!


Aztán én letettem minden mesterséges "hülyeségről" és valóban igaz volt, hogy az igény szerinti szopi megoldás mindenre!


23hónapja a szoptató anyuka!ÉS 15 hetes pocakos

2011. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másfajta teákat. Van hipp, naturland, saját márkás DM-es, MÜlleres. Vannak homeós bogyók (Urtica Urens 5 CH). De ha itt a GYK-n a keresőbe megnézed, rengeteg találatot kiad.
2011. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Akkor nem csak bebeszéltem magamnak, hogy a teától fáj a pici pocija.
2011. nov. 21. 09:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is fájt tőle a baba pocija, és többektől hallottam, hogy ugyanígy jártak! Átváltottunk a neuner's szopis teára, az bevállt!
2011. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az én fiamnak is fájt tőle a hasa.hígabbra csináltam és nem volt gond.
2011. nov. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tegnap óta nem is ittam, mégis csöpög a tejem:)))
2011. nov. 22. 07:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Van még ez a Milk&Love is.

[link]

2011. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, ez az utolsó szimpatikus, legalább nem kell a teákat kotyvasztanom
2011. nov. 22. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!