Járt valaki így?

Figyelt kérdés
5 hónapja szoptatok és múlt hónapban jött meg először szülés óta. Azóta semmi. Késik már egy hete. Tesztjeim negatívok lettek. Normális ez a szoptatás alatt?
2011. nov. 24. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ez normális. Majd szépen be fog állni.
2011. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, bármi lehet. Amíg szoptatsz, addig normális jelenség, hogy nem áll be rendesen a ciklus, de ez egyénenként eltér. A hormonháztartás eléggéb borul ilyenkor. Én 27 hónapig szoptattam, 11 hónapra jött meg először. Már lassan egy éve abbahagytam a szoptatást, de mégis össze-vissza jön meg, 22-30 nap között bármi lehet. Ha nagyon zavar a dolog, akkor dokival nézesd meg magad, de én azt olvastam, hogy szoptatás alatt az is normális, ha egyik hónapban megjön, a másikban egyáltalán nem, aztán újra.
2011. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok,lassan megnyugszom. Fiamnál nem volt ilyen Akkor nem szórakozott a menstruációm.
2011. nov. 24. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!