Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, hogy hetek óta nem...

Van olyan, hogy hetek óta nem szoptat már valaki (mert nem volt elég tej és más gond is volt), aztán valamilyen módszerrel újra beindítható?

Figyelt kérdés
Ha van rá praktika, kérlek benneteket, írjátok meg.
2011. nov. 25. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a babám 13 hónapos volt, amikor egyszer csak eltolta a cicimet, nem volt már többé szüksége anyatejre. Meglepődtem, mert nagyon cicis volt, kicsit féltem is, hogy mire bölcsibe megy, el kell választani, de ő megoldotta nagyon gyorsan. Szóval a lényeg, nem tudtam, hogy ez végleges-e nála, vagy csak 1-2 napig tart, így szépen fejtem a mellem, hogy ne álljon le a tejtermelés. 1 hét után adtam fel, mert egyik nap sem kérte a cicit, de rendszeres fejéssel simán tartható volt a tejcsi.
2011. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de gyógyszer miatt abba kellett hagynom, tápszeres lett, most 3 hónapos és ennek 1,5 hónapja. Nem fejtem azóta, ezek szerint elrontottam nagyon és már nem indítható újra be.
2011. nov. 25. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen elment a tejed?Úgy értem egy csepp sincs?

Mert azért ha van még valamennyi, akkor próbáld cicire tenni a babádat és majd ő beindítja!

Javaslom igyál még mellé tejszaporító teát, vagy homeós golyócskákat!

Egyik sem csodaszer, de valahol olvastam, hogy akár több hónappal az elválasztás után is visszaállítható még a tejtermelés!

2011. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha megnyomom, még jön pár csepp. Meg fogom próbálni, köszi.
2011. nov. 25. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden etetést cicivel kezdjetek és csak utána kapjon tápszert. Minél többször van cicin, annál valószínűbb, hogy visszajöhet még, főleg hogy írtad még jön belőle néhány csepp. Türelem és kitartás Nektek!
2011. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. nov. 26. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!