Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? 2hetes a kislányom...

Mit tegyek? 2hetes a kislányom és szoptatom úgy néz ki elkaptam ezt a vírusos hasmenést a babámnak semmi baja szoptathatom tovább nincs lázam, szerintetek el kaphatja?

Figyelt kérdés
Nagyon dühös vagyok férjem barátja eljött hozzánk 2 napja és én beszéltem vele a gyerekei meg ebben a vírusban vannak egy hete,ma kezdtem rosszul lenni és hányingerem van egész nap.
2011. dec. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A tejedtől nem fogja elkapni, szerintem amúgy sem 8én is átestem rajta, már 11 hós a babám, a kisfiam 3 éves és egyik sem kapta el. a kicsi még szopik amúgy. kézmosásra, higiéniára jobban figyelj, WC-t domestosozd. nem lesz semmi bajotok!
2011. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments hogy most abbahagyd. A tested antitesteket termel a betegseg ellen, ezt a tejen keresztul adod at a babadnak. Az o immunrendszere meg nem eleg fejlett az antitest gyartashoz, igy ez az egyetlen modja, hogy megvedd a betegseggel szemben.

Magadra fokozottan figyelj oda, igyal sokat es etkezz rendszeresen meg akkor is ha nem esik jol, mert a szervezeted annyit fel fog szivni belole legalabb, hogy a tejed ne apadjon el.

Jobbulast!

2011. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az immunanyag átmegy a babába a tejjel,én is végigcsináltam egy ilyet,nem lesz semmi baj!MAGADRA figyelj,pihenj sokat,próbálj inni és minimum háztartási keksz!
2011. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat nem hagyom félbe a szoptatást ,és figyelek magamra étvágyam nincs de azért eszek amennyit tudok!
2011. dec. 9. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is 2 hetes a fiam és nekem pedig a torkom fáj,meg köhögök..

semmiképp ne hagyd abba a szoptatást,ő így az anyatejjel kapja meg a betegségre az ellenanyagot amit a szervezeted termel..nálunk a 3 évesem 3 hete beteg.náthával kezdődött,lett belőle arcüreggyulladás,most pedig középfül gyulladása van..eddig a picur nem kapta el és reméljük nem is fogja..

Próbál meg olyanokat enni inni ami nem csinál savat...főt krumpli,háztartási keksz,pirítós,világosra főzött tea simán...

mielőbbi gyógyulást kívánok neked...

2011. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!