Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt megjöhet a...

Szoptatás alatt megjöhet a 'mestruáció'? 2 hónapja szültem és csak sima vért vettem észre a bugyimba, még görcsöm se volt. Egyre több. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A szoptatás nem jelenti mindig azt, hogy védve van vki a peteérés (mensi) alól. /sajnos/ Nem befolyásol egyébként nagyon semmit, lehet egy kis tejmennyiség-csökkenés, de pár nap alatt visszaáll.

2011. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már a hat hetes vizsgálatra úgy mentem, hogy menstruáltam. Mondtam a dokinak is, hogy szerintem ez már az, és ő is megerősítette.
2011. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos :(

Nekem is mindkét szülés után 8 héttel megjött és rendesen visszaállt a 28 napos ciklusom :(

Pedig állandóan szoptattam, nem kaptak semmilyen kiegészítést a fiaim. Ilyen erős a szervezetem, vagyis a hormonjaim, ezzel magyarázta a dokim.

2011. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Akkor a válaszok alapján kérdem én normális az, hogy kislányom 5 hónapos és még csak jelét sem tapasztalom, hogy meg akarna jönni???????
2011. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És aki 3 évig szoptat, az 3 évig nem menstruál?

-.-

2012. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nőgyógyász mondta nekem, hogy szülés után 5-6 hétig tudja a szervezet a peteérést "leállítani", utána már csak egyéni "szerencse" kérdése, hogy a hormonok mennyire és hogyan hatnak?
2012. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!