Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, lapos mellbimbókkal...

Anyukák, lapos mellbimbókkal hogy sikerült a szoptatás?

Figyelt kérdés
Az első gyerekkel sehogy, a bimbóvédő nagyon nem jött be. Most a Niplettén gondolkodom, nem akarok bimbóvédővel szórakozni. Tapasztalatok? Nagyon szeretnék szoptatni...
2011. dec. 16. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bimbókiemelővel. utána meg bimbóvédővel.

nálam másképp lehetetlen volt. mondhatni a lányom ezzel nőtt fel.

2011. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bimbóvédővel a szoptatás maga ment. Nálam az volt a baj, hogy egyszerűen kifolyt a mellemből a tej magától. Ázott minden, amikor a baba enni akart, akkor meg alig jött már valami. Pár perccel a szoptatás után már megint folyt, de nem azért mert telítődött a mellem, hanem csak úgy. Nem tudom, hogy a lapos mellbimbó miatt volt-e ez.
2011. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akire77 ***** válasza:
Szia nekem is nagyon lapos volt a mellbimbom és el voltam keseredve hogy fogok igy szoptatni,nem is ment sehogy csak bimbovédövel ugy ahogy,aztán megprobáltam ugy hogy mielött szoptatok egy kicsit rátettem a melszívot jol megszívta és utánna nagy nehezen be tudta kapni a kislányom,ezt megcsináltam egy jo párszor.mostmár be tudja kapni ugy hogy nem kell már a melszivot használni és rendesen szopik már 3honapja.
2011. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Utolsó: én is valami hasonlót tervezek, bimbókiemelőt szándékozom venni, és reménykedem, hogy a második babám ügyesebb is lesz az elsőnél...
2011. dec. 19. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!