Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valószínű nem elég tartalmas...

Valószínű nem elég tartalmas a tejem! Akik tejci mellé tápszert is adnak a babának, hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kell adnom mellette tápszert, de nem azért mert nem tartalmas az anyatej. Az orvos szerint nincs ilyen, hogy az anyatej ne lenne tartalmas.

Nekem nem elegendő a tejem, vagyis a babámnak nem elegendő.

Amúgy is elég gyengén szopik, nem tudja kiszívni az összeset, így a maradékot fejem.

Van, hogy a szopi után a lefejt tejet kapja pótlásként, van, hogy tápszert. Ez mindig attól függ, mennyit tudok fejni. A pótlást cumisüvegből kapja, szívesen fogadja, bárhogy is etetem. Nem csinálok sok tászert, általában 60ml-t. Nem mindig fogy el, attól függ, mennyit tudott szopizni.

2009. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden étkezés előtt bekevertem a tápszert. Hogy mennyit, ez jó kérdés, mert az elején elég volt besaccolni a kiegészítő adag mennyiségét.Előbb mellre raktam, utána kapta tápszert.

Amikor már nem úgy telítődőtt a mellem, akkor felváltva kapta étkezésenként.Egy cici, egy tápszeres üveg.

2009. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem tartalams?

Keveset hízik havonta?

2009. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jó sokszor leírták már itt is,máshol is,hogy olyan NINCS,hogy ne lenne elég tartalmas a tejed.

bízz magadban!

a tejcsid pont olyan,amilyenre a te babádnak szüksége van.

legfeljebb az lehet,hogy kevés neki.

én is adok néha pótlást,lefejt tejet,mert türelmetlen,és nem szopizza ki rendesen.elöször cicire teszem és utána melegítek a lefejt tejböl,kb.60 ml-t.(attól függöen,hogy kb.mennyit szopott.ezt vagy leméred,vagy érzed a melledböl,hogy mennyivel lett könnyebb.)

2009. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!