Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sürgősen anytejre lenne...

Sürgősen anytejre lenne szükségem! Szeretném feliratni a dokival mennyibe kerül egy l anyatej? Azonnal megkpjuk?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a védőnőnek kell szólnod, és neki kell keresnie tejadó anyát. Minden nap neked kell majd elmenni a tejért. Sok védőnő egyből rámondja, hogy nem lehetséges, csak mert lusta keresgélni, úgyhogy ne hagyd magad. Hogy mennyibe kerül, azt nem tudom, nekem azt mondták, hogy 500 ft/l amit adnak érte, de nem tudom ebből mennyit áll a tb.
2009. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van tejállomás,ahová le tudod adni a felesleges tejedet és a védőnő kiállít egy papírt,hogy szükséged van rá!Ha elmész akkor tuti adnak(nem tudom nálatok van-e ilyen!)itt kb. 300 Ft 1l!
2009. máj. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a körzeti írta fel és ingyen kaptuk a kórházból 2 hónapig!
2009. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!sikerült anyatejet szerezni!!ráadásul minden nap frissen lefejve kapjuk! nagyon örülök!
2009. máj. 21. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
ingyenes ha a doki írja fel...nem? én is tudnék nélkülözni jó pár litert.
2009. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!