Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy vegyem rá a babámat...

Hogy vegyem rá a babámat arra, hogy jobban kiszívja a tejcsit?

Figyelt kérdés
Minden evés után hagy benne, igaz nem sokat, de én azt kézzel kifejem. Ha már kevesebb benne a tej nem hajlandó szopizni, hanem nyöszörög, és ilyenkor átteszem a másik mellre, aztán vissza. De így sem szívja ki rendesen. Nem fog így csökkenni a tejem mennyisége ha ezt csinálja?
2009. máj. 21. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

szia,

nálunk ugyanez van, 9hetes a kisfiam ,amikor beindul a reflexem és jön gyorsan a tejcsi,addig szívja.kb.5-10 perc szokott lenni.

utána már csak játszik a mellbimbóval,forgatja a fejét és közben húzza,ami nem éppen kellemes..meg nyöszörög,hiába teszem én is át a másik mellre.

nem tudom miért csinálja.

gyerekorvos szerint csak lusta,nincs türelme kiszívni,de így meg mindig éhes marad.azt mondták,valahogy vegyem rá,hogy többet szopizzon.

de hogyan?..

mindenesetre pótlást ne adj neki,mert akkor még kevésbé fogja kiszívni

2009. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Jó volna tudni hogyan vegyük rá, hogy szopizza ki a maradékot!?

2009. máj. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!