Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek hány kg meg hány cm a 3...

Kinek hány kg meg hány cm a 3 hónapos babája?

Figyelt kérdés
És miket tud csinálni?
2009. máj. 21. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most 2,5 hós és 56cm és 5200g (amúgy 2750g és 49cm született) Gügyög, nagyokat nevet ha ránevetünk, forgatja a fejét, és ügyesen tartja, bár még el elfárad neki. Imádnivaló kislány.
2009. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Enyém 3 hós. 6600 és 60 cm kb.


Ő akkaratos tud lenni és ezt elég szépen kifejezi! :)


játékokkal játszani, nagyokat kuncogni, űvőlteni ha hasira teszem, síkongatni szeret, tartja magát, mosolyog, szétszedni a fejvédőt ill. azt rángatja. gagyarászni is tud,Na és amit nagyon tud, az hogy hogyan kell levenni apucit és anyucit a lábáról! :D

Tied?

2009. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 63 cm, és 6050 kg. Mosolyog, hümmög, gőgicsél, figyeli a forgót a feje felett, ha beszélek hozzá "válaszol" egy mmmm-el, jár keze lába, kezeit morzsolgatja, fejét fordítja a hang irányába, hason ordít, és akkor is ha nem az történik amia kedvére való. Most például a kiságyban van, kb. még két percig, utána "megkér" rá, hogy vegyem ki. :-)))
2009. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 59cm,és 6kg pénteken lesz 3hónapos!Pufi-fánkom nagyokat mosolyog majd megőrül ha szól a zene elakar repülni.Az idegen emberekre is jókat mosolyog.Rágcsálja a kezét és a pelenkát ha a kezébe kerül.A forgó játékokat is imádja.Ha hasra rakom tolja magát,ide-oda forgatja a buksit, tartja,de el is fárad egy idő után:))
2009. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2,5 hós lányom 10 hetesen (múlt vasárnap), volt 5130 gramm és 61 cm, csak anyatejes.

Születetésekor 3950 gr/56cm volt,ahhoz képest eléág komótósan gyarapszik.

Nagyokat mosolyog, folyik a nyála ezerrel, megpróbál hangokat kiadni és az egész öklét a szájába gyömöszölni.

2009. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2,5 hós a kicsi fiam ,4,85 kg és 58 cm.

3,35 kg-val és 53 cm-vel született ,szóval szépen gyarapodik.

csak anyatejcsis,amikor fejlödési ugrása volt,akkor kapott pár napig egy-egy evésre tápszert pótlásnak.

már hetek óta fülig érö szájjal mosolyog,ha beszélünk hozzá,gügyög,hogy eööö,üüü,ejj,hejj stb.

nagyon ennivaló tud lenni!

az öklét a napokban fedezte fel,elöszeretettel szopja,turkál a szájában

2009. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Az én fiam nem szeret hason lenni. Ő is emeli a fejét de nem sokáig! azért voltam kiváncsi ezekre a dolgokra mert az én fiam 3870g született és 54 cm errel! vasárnap lesz 3 hónapos és most 63 és fél cm és 7 kg. Sok szerintetek?

2009. máj. 21. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Mekkora babák vannak itt!!

Az én kislányom (ezek szerint tényleg "kis"), 3160g és 52cm-el született most 13 hetes és 5240g és 60cm.

Az a 7kg persze nekem soknak tűnik de csak az enyémhez képest. Biztosan nem gond ha esetleg nagyobb egy kicsit, állítólag 1 éves korukra úgyis kiegyenlítődik. Majd nem ijedj meg ha leáll a hízással. Ő már megteheti.:-))

2009. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy nem látszik rajta hogy 7 kg. Kicsit hurkás a lába meg a keze de pufi, vagy kövér :)
2009. máj. 21. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én pici fiam valóban pici az előzőekhez képest. 2150g-mal és 45cm-rel születt,most 3 hónaposan 4720-59.Szépen gyarapszik és csak anyatejes.Vigyorog állandóan,jár keze-lába,gögicsél(gíí,gieee)hason alszik mindig,sokat kúszik ide-oda alvás közben.Már nem sok kell a kitámasztáshoz annyira felemeli a fejét és a kezével is próbálkozik,kézben tartva sokáig tarja a fejét,hanyatt fekve jól felhúzza a lábait mikor szegénykémnek fáj a pocija és oldalra billen.Ha a kezébe adok valamit kis ideig megtartja,pl könnyű rágókát,cumit stb. 2napja mintha már észre vette volna a kezét,nem úgy,hogy az az övé,hanem csak annyira,hogy valami az orra előtt jön-megy le-fel:)összehúzta a szemöldökét és morgolódott közben. Olyan édes,imádjuk!
2009. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!