Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam 10 hetes és napok ota...

Kisfiam 10 hetes és napok ota nem veszi el cicimet! Be veszi a szájába és utána ki köpi! Probáltam le fejni magam de 25ml jön ki a cicimből! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Apaszam el a tejemet? Sajnos muszály vagyok tápszert adni neki:( De azt meg szépen esszi!
2009. máj. 21. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos ezek szerint nem fogad el.

én is így voltam, hiába volt tejem, nem kellettem a lányomnak.

cumisüveg után nem igazán szoknak vissza a cicire,mert abból könnyen jön, nem kell érte erőlködni.


SAjnálom, hogy így jártál, az apasztást is fokozatosan csináld, így nem csomósodik be a melled.

2009. máj. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El ne apaszd!!! Szerintem teljes erőbedobással próbálkozz!

Lehet, hogy szopási sztrájk, de abból is ki lehet jönni! Kérd ki egy szoptatási szaktanácsadó véleményét, házhoz is kijönnek, érdemes, hozzám is kijött egy hölgy: www.lll.hu. Bérelj ki egy nagy teljesítményű mellszívót (Medela) És fejd kitartóan éjjel-nappal, emellett próbáld meg cicire tenni amikor csak jelez. Bújj be vele az ágyba, hogy érezze a tested melegét, meg a szagodat, ha kell, maradjatok így egész nap! Lehet, hogy valami megzavarta, pl cumisüveg (azt más technikával kell szopni), vagy gyógyszer, dezodor, testápoló, vagy valami hasonló. Nem olyan rég írta itt valaki, hogy kijött egy ilyen válságból, jó sokáig tartott, de sikerült! Semmiképp ne add fel!!! Biztos, hogy valami elhárítható dolog akadályozza a szopásban. Sok sikert!

2009. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne apaszd el! nálunk is ez volt - szopisztrájk - mindig kináld meg a cicivel is, egyszer majd elfogadja ha kitartóan próbálkozol, addig meg fejjed, amennyit tudsz. És igen, vissza lehet szoktatni a cumisüvegről is, nekem visszaszokott - nem erőszakosan, de mindig megkináltam, ha nem kérte akkor kifejtem a tejet (igaz addig nyöszörgött, de kibirta), szerintem rájött, hogy ha szopizik akkor gyorsabban jut tejhez. 4 hósak vagyunk és már 2szer sztrájkolt...
2009. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!