Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos anyatejes babám, ha...

5 hónapos anyatejes babám, ha 9kor eszik utoljára, mikor éhezhet meg legközelebb?

Figyelt kérdés
sokat ébred éjszaka,de nem tudom,hogy éhes-e!lehet hogy csak megszokásból ébred,én meg mindig megetetem!
2009. máj. 22. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
11-12 között
2009. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem általában ha 9 kor alszik el akkor 2-3 között kell fel enni!


3 hónapos baba anyukája

2009. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szintén 5 hónapos, fürdés után szopizik, kb. 20 órakor. Éjfélig alszik, akkor ébred legközelebb, de volt, hogy 1 órakor ébredt.
2009. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ikrek 4 hónaposak, este 9-kor vacsora szopi, reggel 6-kor reggeli szopi. Közte alvás. Ezt már 3 hónaposan is tudták.
2009. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ELSŐ VÁLASZOLÓ VAGYOK, ÉN ÚGY ÉRTELMEZTEM A KÉRDÉST, HOGY MI AZ AZ ELSŐ IDŐPONT, AMIKOR LEHETSÉGES, HOGY MÁR ÉHES. Persze lehet írni példákat, hogy van, amelyik baba átalussza az éjszakát, de ez más lapra tartozik.
2009. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém is kilenckor szopi után rögtön alszik, és 12-1 óra körül kel.Utánna 3-4h, majd 6 körül.Én is mindig adok neki szopit, de már nem görcsölök rajta, hogy sűrün kel.Neki ez az igénye.Van hogy egész délelőtt nem éhes, jól lakik este.Majd változik magától.
2009. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!