Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedhetek Suprax-ot ha szoptat...

Szedhetek Suprax-ot ha szoptatok? Mondtam az orvosank hogy szoptatok de a betegtajekoztaton azt irja hogy ne szoptassak.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A szpotatás más, mint a trerhesség. Míg a méhlepény alig enged valamit át a babának, csak a legdurvább dolgokat, addig szoptatással mindent, de mindent átjuttathatsz neki. Egy példa: előfordulhat, hogy egy AIDS-es anya nem fertőzi meg a magzatát terhesség közben, mert a méhlepény csodás módon védelmet nyújt, de szoptatás közben átadja neki a vírust az anyatejjel. Én csak akkor venném be ezt a gyógyszert, ha az orvos is rábólint, hogy a babának nem fog ártani.
2009. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha eleve az orvos írta fel, akkor rendben van, szerintem.
2009. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igaz 11 eves kerdes de hatha valaki rakeres..

4hos babom cicis de savos kozepfulgyulladasra Suprax 400at kaptam. Annyit mondott a ful orr gegesz hogy este vegyem be hogy 6 8 ora elteljen, utana mehet a szopi :)

2020. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!