Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopcsizás után a babám...

Szopcsizás után a babám gyakran csuklik, van, amikor sokáig. Ha adok neki egy pici citromlevet, akkor nem rántja össze a tejet a gyomrában?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is szokott csuklani,mert levegőt nyel,cicizés közben,ilyenkor rakd vissza cicire és a vakum hatására megszűnik a csuklása.

nekem bejött!

Lehet nem próbáltam még,hogy citromlevet adjak neki.ha csuklik,de lehet marja neki!

5 hónapos baba anyukája

2009. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kor alatt citrusfélék nem ajánlottak, mert allergiás lehet rá. Én is vissza szoktam rakni cicire, attól elmúlik.
2009. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj neki még pár korty anyatejet, citromlevet semmiképpen!
2009. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit ne adj neki, mondta a védőnő, hogy akkor hamarabb elmúlik a csuklós időszak.

Eleinte én is adtam neki anyatejet.

Most 2,5 hós és már naponta csak 1-2 szer csuklik.

2009. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 hetes a babó,sajnos a cicit nem fogadja el,fejem neki a tejet és cumisüvegből eszik!Pedig jó megoldás lenne...Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!